Ši prenumeratos dėžutė nori kalbėti apie seksą

Žinios gali būti jėga, bet kai kalbama apie moterų seksualinę sveikatą, tai taip pat būtina. Deja, seksualinė sveikata ir malonumas vis dar gali būti tabu arba konvo, kuris šnabžda ir išsaugomas 1: 1 metu draugams mūsų visuomenėje, o tai labai sumažina vertingos ir svarbios jūsų gautos informacijos kiekį. Laimei, prekės ženklai, tokie kaip “Sustain Naturals”, sėkmingai pradeda gaminti produktus, tokius kaip prezervatyvai ar tepalai, kurių sudėtyje yra makšties, kurios nėra parduodamos tik vyrams, ir dabar yra net abonemento dėžutė, skirta kalbėtis ir sužinoti apie temą šiek tiek daugiau patogus ir, tikiuosi, ateityje, norma.

Programa, kuri oficialiai buvo paskelbta gruodžio mėnesį, vadinama kas yra jūsų dėžutėje, ir, kaip ir daugelis kitų jūsų prenumeratos paslaugų, kas mėnesį pateikia daiktų dėžę, skirtą už nugaros sluoksnį už 17,50 USD. Jūs taip pat turite galimybę pasiimti dėžutę kas tris mėnesius už 15 dolerių. Žinoma, šio langelio turinys sukasi aplink moterų seksualinę patirtį, nesvarbu, ar tai yra saugumas, higiena ar malonumas.

“Aš buvau įkvėptas pradėti WIYB po savo asmeninio įsiliejimo į LPI, dėl ko aš likau daug gėdos aplink mano kūną ir seksualumą”, – sako įkūrėjas Christine Long. “Kaip jauna moteris, kuri savo 20 metų nori ištirti seksą, aš jaučiau, kad nėra jokių išgalvotų prekių ženklų ar išteklių, į kuriuos galėčiau kreiptis, kad padėtų man užvaldyti seksualinę sveikatą. Aš taip pat atkreipiau dėmesį į labai paplitusią orgazmo atotrūkį tarp heteroseksualių vyrų ir moterys, ir norėjau kažko apie tai daryti. Radau, kad moterys džiaugiasi, kad moterys vis dar yra nerimtos, o moterys nesijaudino, prašydami ko jie nori lovoje, ar sakydami, kad kai kas nejaučia. rinkoje yra daugybė moteriškų produktų, kurie egzistuoja rinkoje, kad padėtų moterims pasiekti seksualinį gyvenimą, kurio jie trokšta ir nori, todėl norėjau sukurti įperkamas, patogias ir patogias naujas priemones moterims eksperimentuoti su šiais tipais produktų. “

SUSIJĘS: “Sustain natural” nori, kad jums būtų geresnis seksas

Kas in Your Box? - Embed
mandagumas

Taip atsirado dėžutė. Kiekvieną mėnesį abonentų durims pristatoma dėžė, užpildyta produktų, kuriuose yra tema, mokslinių tyrimų tendencijos ar klientų atsiliepimai. Visi produktai, nesvarbu, ar tai žaislas, vibratorius, higienos nuoviruoklis ar kontraceptika, yra skirti “lytiniu požiūriu teigiamai veiklai” sukurti.

VIDEO: fitneso privalumai atskleidžia tai, ką jie niekada neišgirs prieš treniruotę arba po jos

“Mūsų pagrindinis tikslas šiame langelyje – ir toliau suteikti moterims daugiau galimybių saugiau ir labiau patenkinti seksą, panaikindama vis dar pasibaisėtiną moterų seksualumo gėdą”, – sako “Long”, kuris taip pat nori panaikinti tabu “vibe” ir nepatogumą, kurį kai kurios moterys patiria apsipirkdamas higienos ir malonumo produktus, pvz., gaivinančius servetėlius ar tepalus.

“Tai, kas puiku apie šį langelį, yra tai, kad ji yra neatsiejama didesnės kampanijos dalis – iniciatyva, kuria siekiama atverti pokalbį apie seksualinę sveikatą, malonumą, prevenciją ir sutikimą, kad kiekvienas galėtų būti labiau informuotas ir galintis susipažinti su savo seksualumu. , ypač visada buvo mūsų dėmesio centre, ir mes tikimės, kad prisijungsime prie jaunų moterų, kad įsitikintume, jog jie tinkamai aprūpinami, kad pasiektų savo įvaizdį ir kulminaciją “.

Galite gauti daugiau informacijos apie prekių ženklus ir produktus, kuriuos jie tiekia, ir su kuriais jie bendradarbiauja, įmonės tikslus ir dar daugiau adresu whatsinyour-box.com..