Ši paprasta nakvoti rutina yra Kendall Jenner paslaptis išvalyti odą

Kaip pavyzdį, Kendallas Jenneris gali išbandyti beveik kiekvieną makiažą ir grožio produktą. Tačiau, kai kalbama apie jos odos priežiūros rutiną, ji linkusi laikytis pagrindų dviem etapais.

“Man patinka laikyti jį gana paprasta naktį”, Jenner paaiškino naują pranešimą apie Kendall Jenner app. “Pirma, aš pradedu nuo” Estée Lauder “mikroskopijos balzamo (45 $; sephora.com). Natūrali odos karštis ištirpina balzamą į alyvą. O aliejus yra nuostabus, kai ištirpsta makiažas, net sunkiai pašalinamos lūpdažės ir tuščios blakstienos. Taigi, prieš skalbimą nereikia šveisti veido su makiazo servetėlėmis.

VIDEO: gaukite Kendall Jennero tonuotus kojos

 

Po to, kai pašalinami visi šiukšlių dumbliai, Jenner užbaigia savo įprastą maitinamuoju drėkintuvu. “Aš sklandžiau” Global Anti-Aging Cell Power Creme “($ 47; nordstrom.com), – aiškina ji. Ši formulė papildo veiksmingus ingredientus, kurie padidins kolageną ir elastiną miego metu. Paprastai tai, kaip Jenner per naktį elgiasi su savo oda.

Ir kartais ji eis aukščiau ir toliau. “Jei aš jaučiuosi ambicingas, aš pridėsiu kaukę. Tai geriausias jausmas, kad pabusti, žinant, kad jūs padarėte kažką gero savo veidui prieš naktį”.