Ši makiažo linija turi vieną iš daugybės įvairių atspalvių, kuriuos mes kada nors matėme

Nors daugybė makiažo prekių ženklų padarė didelių žingsnių į labiau įtraukiamą į savo atspalvių aukos, sunku yra tai, kad dar daug darbo reikia nuveikti.

Būtent tai įkvėpė A.P.D.G. (taip pat žinomas kaip “Alquemie Product Development Group”). Amerikiečių pietų prekės ženklas pasirodė viruso likutis šią vasarą, nes “Longwear Pigments” (18-34 dol., Apdg.co). Be to, kad yra visiškai veganas, be žiaurumo ir parabenų, pigmento formulė yra atspari prakaitui, drėgmei ir perkėlimui. Nesvarbu, ar jūs sumaišykite įvairialypį pigmentą su savo mėgstamiausiu drėkintuvu, BB kremu arba dėvite jį atskirai, jūs gaunate pastatytą dangą su pusiau matiniu apdaila. Dar geriau: formulėje yra įmontuotas gruntas ir spalvų korektorius.

SUSIJĘS: paslaptis, kad jūsų miltelių fondas laikomas “Caking”

Bet tai nėra formuluotė, kuri užfiksavo interneto dėmesį ir sukelia pigmentus išparduoti beveik akimirksniu kiekvieną kartą A.P.D.G. atnaujina juos. Galima rinktis iš 33 atspalvių. Nors daugelis prekinių ženklų siūlo tik vieną-dvi galimybes tamsiems veido odos, A.P.D.G. turi 16 iš jų pasirinkti.

Drėgnumas neapsiriboja mūsų Longwear Liquid Pigments. Ne tik jie yra vandens, prakaito ir perdavimo atsparūs, bet jie yra 33 atspalvių, kad atitiktų jūsų poreikius. Naudokite veido, lūpų ar kūno makiažą, kūno meną, specialią fx ar tatuiruotės apdangalą.

Bendras A.P. D. G. ® (@ a.p.d.g) postas

VIDEO: 5 “Makeup Kit Essentials” – mažiau nei 50 USD

Panašu, kad jūsų šešėlių derinys yra didžiausia kova, kai reikia įsigyti pamatą, todėl be A.P.D.G. plataus šešėlių asortimento taip pat yra ir prekės ženklo pavyzdžių rinkiniai. Galite įsigyti septynių mėginių paketą (po 10 dolerių kiekvieną, apdg.co) pigmentų, kad galėtumėte eksperimentuoti, prieš pradėdami naudoti visą vamzdelį. Pakuotės yra prieinamos penkiomis parinktimis: papildoma lengva, lengva, vidutinė, vidutiniškai tamsi ir tamsi. Spoileris: mėginių ėmimo sistemos taip pat parduoda.

Jūs galite nusipirkti visus A.P.D.G. “Longwear Liquid Pigments” apdailai nuo $ 18.