Ši blakstienų kaina kainuoja 72 dolerius, ir tai visiškai verta

Tai ne kiekviena diena, kai jums atsiranda blakstienų tušas, kuri kainuoja maždaug tokia pat kaip ir 12 moliūgų prieskonių latte, bet ne kiekvieną dieną, kai susiduriate su blakstiena, kuri iš tiesų tau taves. Mes kalbame apie “Chantecaille” “Faux Cils” ilgiausią blakstienų tušą (72 doleriai, nordstrom.com), kuris sujungia originalios prekės ženklo Faux Cils formulę su bangos ilginančiu peptidu.

Natūralu, kad žmonės sveria galvas kainomis, ir kiekvienas turėtų būti skeptiškai vertinamas dėl to, kad produktas viršija net tradicines aukščiausios klasės kainas. Tai sakydama, ši formulė gali būti susijusi su kažkuo, o internete pasirodo kokie nors spindintys atsiliepimai. 

Asmeniškai sakant, vien tik vaško formulavimas yra pakankamas, kad mane pasiektų reguliariai. Tai daro, kad mano blakstienai atrodytų stori, ilgi, susipainiojami ir super blizgūs, bet kažkaip taip pat šilta ir atskirti. Nėra klumpės ar pleiskanojimo, jis kvepia kaip rožių sodas, šerių šepelis yra lengvas ir lengvas naudoti, o tušas laikomas visą dieną.

Be to, galite sukurti intensyvumą natūraliausiu ar dramatiškesniu išvaizda. Pavyzdžiui, tiesa vardui, geros trys keturios paltai iš tikrųjų atrodo, kad aš dėviu dirbtines blakstienas (cils yra prancūziškas blakstienas, FYI). Vis dėlto vienas kailis, ir aš viskas pasirenka be makiažo makiažo dieną.

SUSIJĘS: Nauji tušai, kurie gali tik pasikeisti į kulto klasiką

Papildoma priemoka, kad ši tušas suteikia mano blakstienų augimą, daro vis geresnę. Aš pastebėjau ne tik mano blakstienų ilgio skirtumą, bet ir stiprumo bei blizgesio faktorių. Ir TBH, aš tikrai neturiu laiko kiekvieną dieną taikyti falsijų, taigi tai, kad trys kaukės iš tušas yra tokios pačios, man čia yra puikus šokoladas.