“Hype Check”: Ar jums reikia “Beautyblender” kempinės tik “Blush”?

Kai “Beautyblenders” 2000-ųjų pradžioje grįžo į sceną, makiažo atlikėjai skeptiškai vertino: ar kempinė gali būti geriau naudojama kaip pagrindai? Greitai pereikite prie dabartinės dienos, o jūs būsite sunkiai ieškoma pro, kas nėra giedokite pradinio kiaušinio ar jo palikuonių pagyrimus, įskaitant Beautyblender “Blotterazzi” ir “Beautyblender Micro.mini”.

Tai veda į “Beautyblender” ($ 16; sephora.com) naujausią šeimos nario “Beauty.blusher” pristatymą. Jis gaminamas su tokiomis pačiomis alergeninėmis putomis, kaip ir jos seserys, bet dydžio, jis sėdi kažkur tarp pradinės pamatinės kempinės ir “Micro.mini” (kuri skirta nukreipti į mažas vietas, pvz., Akių vokus). Dėl šios priežasties, prekės ženklas teigia, kad “Beauty.blusher” yra puikus, vidutinio dydžio aplikatorius skutimosi produktams, pvz., Skaistalai ir bronzers.

SUSIJĘS: 4 ženklai – laikas pakeisti savo “Beautyblender”

Mes tai bandėme (su milteliais ir grietinėlėmis), ir galime patvirtinti, kad dydis iš tiesų pasikeitė: kempinė puikiai užsidėjo į skruostikus. Palyginimui, mes taip pat bandėme naudoti raudoną su originaliu “Beautyblender”, tačiau rastas rezultatas buvo beveik toks pat tikslus. Jei esate kažkas, turintis gilias akis, radome “Beauty.blusher”, kuris taip pat yra idealus dydis, naudojamas makiažui į tavo akis.

Verdiktas? Duok tai keletą metų, ir mes norėtume, kad ši kempinė taptų tokia pat visur kaip jo vyresnysis, rožinis brolis.