“Hard Candy” naujoji lūpų dažų linija turi visas įdomias spalvas, kurias kada nors norėjote

“Hard Candy” ką tik išskleidė devynias naujas lūpų spalvas “Fierce Effects Lipstick Line”, todėl iš viso 18 unikalių spalvų. Kam reikia 18 skirtingų lūpų, prašau? Um, kaip mes visi? 

Dar svarbiau, kad su šiais naujausiais papildymais jie visiškai pasipiktino keistai, o grožio pasaulis smuko. Iš sviesvos ir ryškiai geltonos spalvos lūpų, vadinamų saulės spinduliais (tai bus net ir tuomet, jei galbūt tu visai savo marškinius išmesdavai kava) į kreminį miltelių mėlyną, vadinamą “Sky’s The Limit”, į minkštą, šviesiai violetinę, atitinkamai vadinamą “Sly-Lac”, šiek tiek kažkas visiems.

SUSIJĘS: ORLY tiesiog paleido nagų lako, kuris kvėpuoja

Mes turime rankas ant naujausių atspalvių, ir mes esame labai įspūdį. Formuluotė yra aukščiausios klasės kokybė, ypač už 5 dolerius pop-ups, o pigmentacija nėra pokštas. Kai kurios spalvos, pvz., Seduced (ryškiai raudonos) iki Pavydo (miško žalia), tolygiai ir vienodai. Kai kurioms šviesesnėms spalvoms reikia sukurti spalvą, įskaitant “Sunshine” ir “Virtual Reality” (kreminės baltos spalvos). Tačiau tai turėtų būti ir baltos spalvos. Visos spalvos jaučiasi kreminės ir drėkinančios ant lūpų ir, geriausia, jie kvepia kaip saldainiai.

SUSIJĘS: mes padedame jums nusipirkti savo kitą “Vampy” lūpdaiką

“Fierce Effects” lūpų dažai yra prieinami “Wal-Mart” tiek internetu, tiek parduotuvėse. Mes labai rekomenduojame pritraukti mėlyną. Įsivaizduokite visus, kuriuos gausite…