Hailey Baldwin’s Modelco. Galų gale čia yra grožio kooperacija

Hailey Baldwin Makeup Line - LEAD
Jamie McCarthy / Getty

Victoria Moorhouse

Lapkričio 14 d., 2016 m., 10:45 val

Praėjus beveik trims mėnesiams (nors jis jaučiasi labiau panašus į trejus metus), mes sužinojome, kad Hailey Baldwin susivienijo su Australijos makiažo prekių ženklu Modelco. už išskirtinį gaminį. Ir nors ji mums davė žvilgsnius į bendradarbiavimą su “Instagram” pieštuku ir pieštukų lako blizgiu, ji tikrai nepateikė “Pat McGrath” į skaitmeninį stereofoninį ramybę “insopo” arba kažką panašaus. Iš esmės, mūsų paslėptos peeks buvo mažai ir toli. 

Bet viskas, kas, laimei, pasikeitė (todėl pradinį puslapį padarėte “Google” arba el. Paštu), nes produktų rinkinys iš jos bendradarbių buvo oficialiai paleistas prieš pardavimą prekės ženklo svetainėje. 

Be to, kad “Hiley” pasirodys kaip “must-try” ir “lippie”, “Hailey” jums suteiks “cat-eye” akių pieštukų komplektą, lūpų balzamą, mini ženklintuvą / kontūro paletę ir drėkinamą balzamą be baltymo. 

Visa linija oficialiai ir visiškai paleidžiama lapkričio 21 d., O tik tai reiškia, kad Hailey turi dar daugiau produktų, su kuriais mes galėtume žaisti. Čia laukiamos naujos tušas. Ir nors jūs diskutuosite, ar ilgesnė ar ilgesnė versija būtų geriau, patikrinkite keletą elementų, kurie yra iš anksto parduodami, žemiau.