Grožio verslininkas Jodie Patterson dėl savo netradicinio kelio pramonei

Per “Doobop” – elektroninės komercijos svetainę, kurioje siūlomi įvairūs plaukų, oda ir makiažo produktai, kuriuos kruopščiai valo moterys, kurių spalvotas grožis yra apsėstas verslininkas, ir bendrovės kolegos Jodie Patterson vadovauja Loudmouth tinklaraščiui, įkvepiančių interviu rinkinys moterys, iš Kerio Vašingtono į Imaną. Pasak Pattersono, moterys, kurioms būdingos spalvos, buvo viešai skelbiamos viešai, todėl jie galėjo pasikalbėti apie savo konkrečius grožio poreikius ir įsigyti produktus, kurie buvo skirti šiems rūpesčiams spręsti.  

Bet kas jai suteikė galimybę pritaikyti šią novatorišką grožio iniciatyvą į skaitmeninę erdvę? Ji sako “apgalvotai eklektišką” karjeros kelią. Čia Patterson vaikščioja per savo kelionę į grožį, nes tai yra cirko akrobatas (tikrai!), Kad jis galėtų dirbti su Zac Poseno, ir visa kita, taip pat grožio patarimai, kuriuos ji išmoko kelyje. 

SUSIJĘS: “Style Influenciers” pakeičia grožio pasaulį geresniam 

Kaip tavo pradžia??
“Mano išeitis į grožio industriją buvo gyvenimo būdo kelionė.Aš nuvykau į įvairias profesijas.Iš tiesiai iš koledžo buvau knygų leidyba kaip jaunesnioji redaktorė.Tada aš nuėjau į muzikos industriją ir dirbu su tokiais menininkais kaip D’Angelo Be to, aš ėjo į naktinį gyvenimą ir pradėjo “Joe’s Pub” [“Performance Place”] “The Public Theatre NYC” ir padarė visus viešuosius ryšius – iki šios dienos aš vis dar yra “Pub” bendra savininkas. Tada , žurnalo leidyba! Aš dirbau Vibe pardavimų pusėje ir tada grįžo į PR. Aš įsteigiau savo įmonę ir galų gale dirbo “Zac Posen” PR direktoriumi.

“Kai aš buvau nėščia su mano antrąja vaikais, dabar aš turiu penkių vaikų – supratau, kad turiu daryti tai, kas būtų suderinta su idėja, kad moterys gali turėti didelę karjerą ir didelę šeimą, todėl nusprendžiau pradėti savo grožio prekės ženklą vadinamas Gruzija. Pirma, pradėjau prekiauti mažmeninės prekybos parduotuvėje Niujorko miesto centre, parduodant prekių ženklus iš viso pasaulio, moterims iš viso pasaulio, nes ši zona pritraukė turistų iš užsienio. Aš pradėjau prekės ženklą [odos ir plaukų produktų] taip pat pavadino Gruziją ir pradėjo prekiauti produktais parduotuvėje “.

Ar sunku pereiti į grožį, turintį tokią įvairią karjerą?
“Aš nesu labai strategiškas savo versle. Naiviai ir aistringai pradėjau [pradėti Gruziją] ir padariau viską iš žarnų, todėl perėjimas prie grožio buvo baisus, bet ir įdomus. Kaip verslininkai, turime reaguoti į mūsų intuiciją nes tai, ką akys negali matyti ir ko negalima liesti pirštai, gali užsiimti verslu nuo gero iki didžiojo, nuo įdomios iki nepamirštamos. Naudokite ją, pasikliaukite ja ir puoselėkite.

“Grėsmingiausia dalis vyko iš plytų ir skiedinio į skaitmeninį. Būdama glaudžiai susijusi su klientais Gruzijoje ir ilgai kalbėjosi apie grožį visą dieną, galėjau suprasti, ką jiems patinka ir į ką jie neatsakė. Aš baigiau uždarydama parduotuvę, bet tęsdama tinklaraščio įrašus apie viską, ką jau ilgą laiką vartotojai ir aš kalbėjome apie už uždarų durų ribų. Galų gale maniau, kad moterys nusipelnė viešos platformos (šioms pokalbiams), o tai tapo šiek tiek “Doobop” parduotuvės ir šiek tiek žurnalo. Maniau, kad skaitmeninė erdvė yra visa informacija apie technologijas, bet pagrindinė tema – pasakojimai. Mes tiesiog naudojame skaitmenines technologijas, kad galėtume pasidalyti savo istorijomis tais būdais, kuriuos niekada niekada neturėjome sapnuoti “.

Kaip praeities patyrimas paruošė jus savo grožio veiklai?
“Knygų redagavimas buvo apgalvotas ir protingas procesas, būdamas muzikos industrijos veikdamas tuo, kas juda fiziškai ir dvasiškai. Naktinis gyvenimas – tai viskas apie jausmus ir pirmuosius įspūdžius, buvau net Big Apple Circus! Aš buvau akrobatas viršuje du kiti žmonės, kurie buvo labai baisūs, bet jūs mokotės savo kūną dirbti savo protu, praktika ir darysite tai, ką jūs manote negalėjote padaryti. Taigi aš iš visų mano patirties panaudojau viską, ką darau. Tai skamba kaip daug, bet visi jaučiasi labai palyginti su manimi. “

SUSIJĘS: Susipažink su Desiree Verdejo, “Entrepeneur Spearheading”, “Harlem Beauty Renaissance”

Dabar, kaip bona fide grožio ekspertas, kas buvo proudiausias momentas savo naujai atrastioje karjeroje?
“Paskutinis dalykas, kuris tikrai mane šypsosi, buvo tai, kad pradėjau žiūrėti į grožio industriją kaip tapatybės industriją. Visi pirkimai, kuriuos mes atliekame, yra apie emocijas, kurias mes turime, kol mes pateksime į skaitiklį, kuris paskatino mane atidaryti Padaryk pokalbį “Doobop” tinklaraštyje. Aš rūpinuosi tuo, ką mes galvojame, negu tai, ko atrodo, ir kai aš pradėjau kalbėti apie emocijas, žmonės sakė jums ačiū! Man buvo labai malonu, kad moterys buvo pasirengusios ištirti grožį iš Emocinis kampas. Aš padariau išskirtinį interviu su Kerio Vašingtone, kur mes kalbėjomės daugiau apie tai, kas ją iškėlė ir kur jos protas buvo toks, kaip mes. Skandalas ar jos mėgstamiausia lūpų dažų spalva. Ir aš turėjau puikų susidomėjimą. Aš taip pat turiu didelį susidomėjimą, kai turiu pokalbių apie mano transseksualų sūnų. Žmonės turi skirtingas nuomones apie tai, bet mes turėtume kalbėti apie dalykus, kai buvo tabu “.

Bet kokį patarimą dėl grožio, kurį galite pasiūlyti moterims kiekviename lauke, kuriame dirbote?
“Na, kaip muzikos industrijos užkulisinis žmogus, žinoma, nereikia konkuruoti su savo menininku pagal makiažą ir plaukus, bet yra galimybė šiek tiek atsipalaiduoti savo išvaizdoje. Tačiau tai mažiau apie lūpų dažus ir daugiau apie požiūrį. Knygų leidyboje, lygiai taip pat, kaip knygos pakuotė yra mažesnė už leidėją, išorinis pasirodymas yra mažiau susirūpinęs. Jūs turėtumėte ieškoti kartu, bet makiažas nesako : “Ji čia, kad atliktumėte darbą”. Ir nors jūs manote, kad visi yra aukščiausios klasės mados, jūs pastebėsite, kad mados industrijos vyresnieji redaktoriai ir vadovai nešioja daug makiažo. Jie turi švarų veidą ir leiskite drabužiams pasisakyti už save. Kūrybinė išraiška yra madingoje per drabužius. Muzikoje tai yra muzika, o literatūroje – per darbo kokybę “.

SUSIJUSIOS: Kaip atlikti savo makiažą ir plaukus darbo interviu

Kaip dabar šie grožio standartai pasikeitė, kai esate verslininkė grožio industrijoje, o kai kuriomis dienomis būkite mama?
“Grožio industrijoje jūs galite žaisti su makiažu! Aš niekada nepasiūlyčiau iš karto išryškinti kiekvieno veido turinio, tačiau galite apsilankyti susitikime su apibrėžta antakia arba ryškia lūpų linija, ir tai visiškai atitinka.

“Kai aš dirbu namuose, aš atvaizduoju pertraukas, todėl aš nešvaistaniu makiažo, bet aš visą parą keletą kartų per dieną. Kai buvau išbudus, aš įdėjau aliejų ant odos ir po to, kai paimdavau savo vaikus į mokyklą, Man patinka Caudalie Beauty Elixir ($ 18; sephora.com) ir Nuhanciam Cleansing Micellar Water ($ 20; doobop.com). Aš taiko filosofijos [Cleanliness Made Simple] kaukę ($ 25 Tata Harper [rejuvenating] serumas ($ 98; tataharperskincare.com) yra man aromaterapija. Aš ją įdėjau ir pakeičia visą mano požiūrį į savo Aš taip pat naudoju elektrinį srovės įrankį ant mano veido. Aš tai darau veido treniruotėms, kad mano oda jaustų šiek tiek įtemptą, jei aš buvau vangus ryte. Tai užtruks maždaug 20 minučių, todėl aš tai padarysiu Aš tikrinu socialinę žiniasklaidą. Tai smulkmenos, pavyzdžiui, veidų žaidimo keitimas, kuris yra tikrai geros savitarnos akimirkos. “

Knygos pokalbiai taip pat yra Pattersono kūriniuose – mes tęsime jūsų paskelbimą dekrete!