Grožio klasika: InStyle redaktoriai pasveria plaukų šepetėlius, kuriuos jie naudoja (ir myliu!)

Grožis Classics - Best Brushes
Mandagumas (3); Getty (3)

Anna Hecht

Vasario 16 d., 2017 m., 18.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Grožio kultūroje daug dėmesio skiriama akimirksniu pagamintiems produktams, kurie ištaisys jūsų išvaizdą blykste. Todėl mes kartais pamirštame išbandytus ir tikrus grožio įrankius, kuriuos daugelis iš mūsų naudojo visą savo gyvenimą. Paimkite, pavyzdžiui, plaukų šepetį. Neabejotinai reikia turėti grožio priemonę, tačiau tai dažnai laikoma savaime suprantama, galbūt, nes sunku rasti gerą, ar ne? Klaidinga.

Mūsų grožio redaktoriai, nesvarbu, koks jų tipas plaukams, praėjusiais metais išbandė šepečius, norėdami sužinoti, kurie efektyviai išsklaidomi, nesukelia pernelyg didelių lūžių ir paprastai sutinku su skirtingais plaukų tipais ir tekstūrais. Žemiau jie išvardija savo mėgstamiausius.

VIDEO: 8 būdai, kaip išlaikyti frizzy plaukus kontroliuoti

 

Nepriklausomai nuo to, ko ieškote savo artimiausiu šepečiu, neapsisprendžkite už vienkartinį detanglerį. Galų gale, jūs tikriausiai naudosite šį dalyką kasdien. Laikykitės slinkties, kad pamatytumėte mūsų mėgstamiausius.