“GLOW” turi “The Crazy-Amazing” 80-ųjų “Makeup” iš visų laikų

TK
Erica Parise / Netflix

Marianne Mychaskiw

Birželio 30 d., 2017 m., 16.30 val

Jei dar turite srautą per 10 epizodų pirmojo sezono GLOW, tuojau pat patekę į savo “Netflix” sąskaitą, ši serija yra fiktyvus įvedimas Gorgeous Ladies of Wrestling, kuris buvo tikras, sindikuotas imtynių laidas, kuris buvo didžiulis 1980-aisiais ir kuriame dalyvavo labiausiai blogos moterys, plaukiojančios vienodai blogais kostiumais. 

Būtent makiažo menininko Lanos Grossmano aistros projektas, ypač atsižvelgiant į tai, kad ji iš tikrųjų augo, žiūri į originalą GLOW televizoriui atgal 80-tieji metai. “Tai buvo bjaurus, nes kai darau Sekso meistrai, Betty Gilpin, kuris grojo Debbie Eagan, praeitame sezone buvo su lanku. Ji atėjo ir paprašė užimti peruką už klausos ir, nors plaukų skyrius jai padėjo, aš paklausiau jos, kas tai parodė “, – sako ji.” Betty buvo kaip ” GLOW,”ir aš buvau toks:” Tu galvoji Gorgeous Ladies of Wrestling?”Kai man buvo 10 metų, tai buvo mano gyvenimo manija. Aš buvau to amžiaus, kur buvau pakankamai sena, kad galėčiau likti ir žiūrėti, bet per jaunas, kad šeštadienį naktį gyvenčiau, ir aš buvau apsėstas. Aš visada paklausiau žmonių, ar jie prisimena šou, bet niekada nepadarė, todėl pamiršau, kai ji man pasakė. Aš pakvietiau savo agentą pamatyti, kaip galėčiau įsitraukti. Panašiai, aš buvau gimęs atlikti šį šou “.

Ir mes esame gana įsitikinę, kad niekas kitas negalėtų to padaryti geriau. Kadangi “Netflix” serijos veikėjai nebuvo tiesioginiai realaus gyvenimo imtynų originalo interpretacijos, Grossmanas išskyrė keletą pamatinių nuotraukų iš kai kurių moterų, kurios buvo GLOW, taip pat iš savo vaikystės. Tai taip pat buvo įvairių rūšių susivienijimas – ji iš tikrųjų dirbo su “Shaw” plaukų skyriaus vadovu Mad Men, jau nekalbant apie Alisoną Brie ir Rich Sommer, a.k.a. Trudy Campbell ir Harry Crane, atitinkamai. “Skirtumai tai ir Mad Men buvo tai, kad aš nebuvau maždaug tuo metu Mad Men įvyko, todėl tokie išvaizda pasidarė išsamūs tyrimai “, – sako Grossmanas. Aš prisimenu GLOW ryškiai, todėl aš iš esmės turi pasimėgauti savo blizgesio fantazija. ” 

Grossmaniui ir jo komandai buvo svarbu, kad makiažas atrodytų, kaip mergaitės galėjo tai padaryti patys. “Stengiantis, kad tai atrodytų ne tobula, yra sunku, nes mūsų instinktas yra padaryti aktorius atrodyti geriausiai, bet mes turėtume grįžti atgal ir padaryti vieną akį šiek tiek nelygios realybės sumetimais”, priduria ji. Galutinei rungtynėms komanda eksperimentavo su grafika Jem ir Hologramos-Esque formos, kurios galiausiai atrodė daugiau redakcinių nei namuose išaugintos.

Mes paprašėme “Grossman” įrašyti kai kurias mėgstamiausias grožio akimirkas iš filmavimo, kokios didžiausios kliūtys buvo su kiekvienos mergaitės superfiziniu vaidmeniu, ir, žinoma, įkvėpimas, kurią ji sukūrė.  

VIDEO: GLOW nurodo šiltą, įtikinamą istoriją 80-ųjų moterų imtynių pasaulyje