Girtas meilė Madison Alus

“Jei Kylie [Jenneris] išeitų iš durų ir visiškai nešioti makiažo, prakaito kelnių ir talpyklos viršaus, žmonės būtų tokie:” Pažvelk, kaip negraži [ji] yra. o Dieve, ji yra tokia priešgaisrinė ir ji tokia netvarka vaikščioti, kaip kad “, Madisonas Beer sako apie kovos dėl išlaikyti pasirodymų Holivudo”. Žmonės tiesiog naudojami pamatyti ją taip sujungti, todėl manau, kad ji negali laimėti, ne Svarbu, ką ji daro, ar ji dėvi kosmetikos krūva ant veido ir suknelę, ar ji dėvi rankoveles ir marškinėliai, žmonės visada turės kažką pasakyti “.

Tai tas pats “Celebrity-ism” pasaulis ir kainų žyma, kuri pridedama prie šlovės. Tik greta 17 metų “Beer” greitai prisitaiko prie savęs. 2012 m., Kai “Beer” pradėjo paauglius, ji “YouTube” įkėlė dainų vaizdo įrašus, kai Justinas Bieberas aiškiai tweeted nuorodą, kuri pakeistų savo gyvenimą. Beveik per naktį “Beer” atsidūrė didėjančiame lojalių gerbėjų sąraše (šiuo metu apie 9 milijonus visų savo skirtingų sąskaitų) ir rekordinį pasiūlymą dėl J.B. etiketės. Ji nuo tada buvo pavadinta pop reiškinio protégé, taip pat kaip Justinas pats buvo Usherio protégé ne per ilgai prieš tai.

042716-madison-beer-embed-1.jpg
Nikko LaMere

Kreditai: SAUL vyrukas ir marškinėliai; Topshop sijonas

Ant jos nustatytos MIMI Užsiima šaudymą Venecijos paplūdimyje, Kalifornijoje, “Beer” teigia, kad Justinas yra labai įsitraukęs į savo karjerą ir debiutinį albumą, nuo kurios jis dirba. Ir taip, jau seniai.

“Manau, tai buvo tikrai nuostabu, bet, žinoma, Justinas taip užsiėmęs, kad sunku visą laiką atkreipti visą jo dėmesį. Taigi, tai yra kaip laukimo procesas, bet jis toks talentas ir kūrybingas, ir jis turi tokį gerą muzikos ausį ir todėl aš visada siunčia jam stuff, kol jis išeina, tik įsitikinkite, kad jis tai mėgsta “, – sako alus.

042716-madison-beer-embed-2.jpg
Nikko LaMere

Kreditai: Striukė ir kelnės iš “Topshop”; Į viršų REESE

Akivaizdu, kad “Beer” labai pasitiki Bieber’u – pasitikėjimu, kuris niekuomet nenusileidžia – net per labai populiarų tamsų laikotarpį, kai Bieber buvo areštuotas dėl DUI ir įtrauktas į įtariamus įžeidimus, dėl to dar labiau spekuliacijos dėl alkoholio ir piktnaudžiavimo narkotikais.

“Kai visi blogi dalykai su juo vyko, viskas, ką aš minėjau, buvo Koks buvo jūsų 19 metų sūnus?“Alus sako apie Bieber.” Jei turėtumėte turėti vaizdo kamerą aplink savo 19 metų sūnų, jūs ketinate man pasakyti, kad jis nedarė nieko panašaus … kaip, tikrai? Ne, tavo sūnus darė tokius pat dalykus. “

“Jis puikus vaikas, jis turi gerą širdį ir kiekvienas daro klaidas. Dabar jis yra sutelktas į jo muziką, gerbėjus ir gyvenimą. Tai tiesiog toks nuostabus ir tikrai gaivus, kad pamatytum kažką, kas buvo toks, kaip prarastas, tikrai bus dar kartą laimingas “.

04272016-madison-beer-embed-3.jpg
Nikko LaMere

Kreditai: “Kempner” kostiumas

Nuo savo karjeros pradžios “Freaks” – nuostabus “It” skausmas “Beer”, kuris gimė Long Islande, NY ir praleido laiką tarp NYC ir Majamis, išleido singlus ir atitinkamus muzikinius vaizdo įrašus “Melodies” ir “Unbreakable”. Ji dirba su savo naujausio singlo “Something Sweet” vaizdo koncepcija, kurią ji apibūdina kaip “šiek tiek edgier, šiek tiek labiau subrendusios ir tikrai toje, į kurią noriu būti”.

Ir nors debiutinis albumas užima daug laiko, Madisonas žada, kad jis bus išleistas šiais metais. “Aš tikriausiai paleisiu albumą 2016 m. Viduryje”, – sako ji. “Tai labai man,” – tęsia ji. “Man patinka daug keistų dainų. Aš bandau į albumą įtraukti tai, kas man patinka, ir kiekviena daina sąžiningai skamba kaip kitoks žanras. Aš bandau susieti viską kartu ir tai daro puikiai.”

042716-madison-beer-beauty-picks-4.jpg
Elisija Bermano dailė

Šiuo metu valdomas “Scooter Braun” (kuris prižiūrėjo ir “Bieber”, ir “Ariana Grande”), Madisonas greitai išmoko virvutes iš dviejų didžiausių šiuolaikinės muzikos žvaigždžių. Tačiau didžiausia pamoka dar gali (bent jau mūsų grožio apsėstas akimis) ateina iš savo palmės Grande, kuri paragino “Beer” nepatyrinėti savo plaukų spalvos per daug.

“Ji man sakė, kad nevalgyti savo plaukai milijoną kartų, nes ji tai padarė – pakeitė savo plaukus nuo raudonos iki rudos iki blondinės – ir tai tik užmušė savo plaukus, taigi [Grande] perspėjo mane ne plauti savo plaukus”.

Jei ji ketina drastiškai pasikeisti plaukus, tai būtų dabar Lady Gaga įkvėpta. “Aš mirė per Gagą Amerikietiška siaubo istorija…ji tikrai kiekvieną kartą ją nužudo su platina, platinos blondinėmis plaukais ir netgi nudažė jos antakius platina, kad atitiktų. Jei kada nors pasikeisčiau, tai turbūt tai, ko norėčiau “, – sako ji.

Tačiau šiandienos šaudyti mes pasirinkome 1970-ųjų, Grinvičo kaimo erą Patty Smithą, įkvepiantį “Beer” – kraštą ir šiurkštumą, kad padovanotų Madisono lėlines, beveik pernelyg puikias savybes (rimtai ši viščiuko gali mums visiems suteikti blakstienų pamoka).

042716-madison-beer-embed-5.jpg
Nikko LaMere

Kaip mergaitė vidurinėje mokykloje, Alas yra nuliūdęs, pripažindamas, kad visą laiką dėvi spalvotą akių pieštuvą – “bliuzo ir žalios spalvos bei purpurinės spalvos tik norėčiau, kad mano akys atrodytų šiek tiek ryškesnės. Aš naudoju naudoti akių kontūrus ir su ja pritraukti sparnus ir tai buvo tiesiog ne miela “, – ji juokiasi. “Aš vis dar įkando mano nagus, bet manau, kad tai gana didelis”.

Nors Madisonas savo mamą įkvepia savo mados stiliaus įkvėpimu, jos manija visais atžvilgiais grožis ir makiažas gimė apie 12 metų, kai ji pradėjo eksperimentuoti su makiažu ir tai padaryti profesionaliai (laiminga mergina). “Aš jaučiuosi kaip su makiažu, aš iš tikrųjų jį paėmė. Savo šeimoje niekas iš tikrųjų nėra – mano seneliai tikriausiai arčiausiai – kas mėgsta makiaciją kaip ir aš”.

042716-madison-beer-embed-6.jpg
Nikko LaMere

Kreditai: Valentino Kovos striukė; Į viršų pagal Tibi

Kai ji tai daro, alaus makiažo rutina susideda iš “Nars” korektūros ir “Nars” fondo – “dabar man patinka aukso ir oranžinės spalvos akių šešėliai”, – sako ji. “Man patinka” Anastasia Beverly Hills “kontūro kremo komplektas. Tai tikrai malonu, ji gerai tinka jūsų odai ir lieka, kaip visą dieną”. Akims tai viskas apie “L’Oreal” “Felt Tip” skysčio akių kontūrą ir dar svarbiau Madisonui: “Aš visuomet užtikrinu, kad mano blakstienos atrodytų mielas”, – sako ji..

Akivaizdu, kad “Beer”, net ir tokiu jaunavimu, ne tik turi savo grožio žaidimą, bet kaip Rihanna, kurio stilius “Beer” sako, kad ji pagiria “, – ji yra stiliaus” chameleonas “, o žurnaluose mes pamatysime daug daugiau. , televizijoje ir dominuoja žiniatinklyje.

042716-madison-beer-fragrances.jpg
Elisija Bermano dailė

“Ne kiekviena mergina, kuri nešioja makiažą, jaučiasi tokia:” O, aš be tokio negraži, be jo. “Aš dėviu makiažą, nes tai įdomu įdėti, ir aš jaučiuosi gražu.” Tai tas pats žaismingumas ir noras jaustis gana, kad “Alus” verčia nuolat eksperimentuoti su perukais, kaip dažnai parodoma “Instagram” puslapyje.

“Tai yra” Instagram “vaikinas, jo vardas yra” TokyoStylez “… jis daro pačius sunkiausius, labiausiai nemalonus perukus, kuriuos kada nors matėme savo gyvenime. Jie visi turi savo natūralų šaknies spalvą kaip šaknis ant peruko … todėl iš tikrųjų atrodo natūraliai Aš jį “Instagram” paskyriau milijoną trilijonų kartų. “

042716-madison-beer-embed-7.jpg
Nikko LaMere

Kreditai: “Topshop” megztinis

Bet jos kasdienio grožio įkvėpimas ten nesibaigia. “Aš einu į” Tumblr “kiekvieną dieną [įkvėpti]. Yra svetainė, pavadinta theclassyissue.com – ir tai tik tiesiog svetainė apie madą ir mergaites. Žinote, aš esu tokia mergina, kuri mėgsta žiūrėti į karštas merginas. Aš ką tik tokios pribloškiančios merginos, pavyzdžiui, “Kaip tu taip karšta?” Aš to nesuprantu “, – sako ji apie savo grožį grožį.

Kai kalbama apie berniukus, “manau, kad man labiau patinka brunetės berniukai, ir, pavyzdžiui, aš turiu berniuką vaikiną [Ed pastaba: Madisonas susipažįsta su Džeku ir Džeksu Jacku Gilinsky’u], kuris turi lengvas akis. Tai žudikas. yra tipiškas gražus berniukas, manau, jis toks gražus, ir aš jaučiuosi kaip jis mano tipas, tikrai “, – sako ji. Taip, jie yra beveik tobuliausi išvaizda pora … … galėtumėte įsivaizduoti savo vaikus?

MADISON BEER (@madisonbeer) paskelbta nuotrauka

Taip, taip pat gali būti Madisonas. Nors ji pažymi, kad dabar ji nėra pasiruošusi vaikams, “išmintingas” už savo metus “Beer” sako, kad jau galvojo apie vaikus ir mėgo idėją.

Plaukai iš Čado medienos | “Amber Dreadon” makiažas | Kait Mosh manikiūras | Styled pagal Alex Sweterlitsch

02716-madison-beer-embed-8.jpg
Nikko LaMere