Gigi Hadid norės, kad jūsų lūpų dažai atitiktų jūsų nagų lakas

Vienas dalykas, kaip pasidaryti drabužius su drabužiais (eik į priekį, dėvėkite tą pastebėjusią rausvą talpyklę su raustais šilkiniais šortais), tačiau koordinuojanti lūpų spalvą nagų spalvai yra gana naujas. Nežinote, kaip tai padaryti? Na, grožio guru ir supermodelinio jutimo Gigi Hadidas mums parodė, kaip tai daroma.

Jos paskutinis gramas yra savininkas ryškios raudonos lūpų ir nagų kombinacijos, dėka jos makiažo dailininko Georgie Sandevo ir jos manikiūro Mar Y Sol Inzerillo. Ji matyta pic, dėvintoje tamsiai raudonoje pusiau matinėje lūpdažo atspalvyje (be trūkumų, kurią reikia matyti) ir blizgančiam gaisriniam varikliui raudoną laką (be lusto matoma). 

������

Gigi Hadid (@gigihadid) paskelbta nuotrauka

Ir jei yra vienas priedas, kuris iš tikrųjų gali padaryti visą išvaizdą, aiškiai tai yra juodi saulės akiniai. Taigi, atkreipkite dėmesį: jūsų kitas saveie gali pasinaudoti raudonomis lūpomis, raudonomis vinimis ir juodais atspalviais.

Nors mes negalime būti tiksliai Patikrinkite, kokia lūpų dėžutė Gigi dėvi šioje nuotraukoje, turime keletą mūsų pasiūlymų. Būtent tai, kad ji yra Maybelline mergaitė, mes norėtume pasirinkti kažką panašaus į Maybelline Color Sensational Red Revival (6 USD, target.com). Taip pat yra “Starnoway Cream” lūpų dažai “Scarlet” (15 JAV dolerių, stowawaycosmetics.com) ir “Urban Decay Vice” klasikinės raudonos spalvos (17 USD, sephora.com).