Geros naujienos: galite gerti alkoholį ir visada būti sveika, – teigia Hannah Bronfman

“Instagram” yra pilnas dūmų ir veidrodžių, tačiau, kai Hannah Bronfman pasileidžia sporto salė “selfie”, greitai jį išmaišydamas gėrė, ji sako, kad taip yra. Atvejis: “DJ”, fitneso entuziastė ir HBFIT įkūrėjas neseniai kartu su Donu Julio kuria mažo kaloringumo ir mažai cukraus kokteilių receptus, kurie po išeikvojimo treniruotės išsitempia, nesunaikina padarytos pažangos. Čia Bronfmanas aptaria viską, nuo jos fitspiration iki pratimų pratimų veido plauti ji niekada išeina namo be pliuso, kaip padaryti savo mėgstamą kokteilį. 

Koks jūsų mėgstamiausias treniruotės klasė dabar?

Aš bandau grįžti į darbą. Jei aš važiuoju savarankiškai, niekas neatsako už mane, todėl aš sustosiu ir vaikščiuosiu. Aš klestinčiu bendruomenę, todėl aš pradėjau žaisti “Mile High Run Club”. 

VIDEO: išbandykite šį sveikuosius, pigius vakarietiškus užkandžius

Ar geriate daug?

Tiesą sakant, aš darau. Aš visada buvau apie pusiausvyrą, o ne aukodamas vieni kitiems, o ne ekstremistams. Neabejotinai turiu tekilą, kai naktį nueisiu namo, ir aš visada atsibus rytoj ir einu į karštą jogą. Du dalykai yra ranka. Jie nėra tarpusavyje nesuderinami. Jūs turite prakaituoti tuos toksinus ir pašalinti.

Bet jūs turite puikią odą! Ką tu praplauk savo veidą po treniruotės?

LINNÉ’s Purify Cleanser ($ 58; ahalife.com). Tai tikrai švelnus pojūtis, kad visas mano makiažas nusileidžia. Tai kelionių dydis!

Jūs esate įkvėptas fitneso jūsų 390 000 plus “Instagram” stebėtojų. Kas yra tavo #fitspo?

Aš gyvenu Serenai Williamsui. Aš gyvenu nėštumo metu. Visa tai. 

Ar kada nors pertraukai nuo socialinės žiniasklaidos? 

Aš kartais išjungiu, bet tada manau [Instagram] istoriją. Kartais aš eisiu dienas, nieko nenurodydamas, o tai puiku, nes neperima savo gyvenimo. Aš tikiu, kad žmonės galvoja: “Ši mergaitė yra ant jos telefono 24 valandas per parą”. Bet iš tikrųjų jūs tikriausiai pamatysite dvi minutes iš 24 valandų dienos.

SUSIJĘS: Hannah Bronfman pradeda “Health Food Line”

Kokį patarimą galėtumėte duoti norintiems verslininkams?

Jūs negalite atsisakyti. Jei norite kažką pasiekti, jūs ketinate patekti į kelio blokus, bet jūs turite išmokti suktis ir ištirti savo galimybes. Negalima būti per daug artimi ir nemanau, kad tai yra tik vienas būdas pasiekti, kur norite būti. Yra tūkstantis būdų, kaip ten patekti, ir jei vienas būdas neveikia, pabandykite kitą. Jūs išmoksite iš savo nesėkmių. Jie atveria akis. Kartais jie žarnas, ir jūs nemanau, kad jūs kada nors juos įveikti, bet jūs būsite. Jis tik eina į priekį.

tk
Mandagumas

Sgt. Pipirai

Daro 1 kokteilis

Ingridientai

1 1/2 oz Tequila Don Julio Blanco

2 oz šviežios raudonųjų pipirų sultys

1 oz šviežios laimo sultys

3/4 oz paprastojo sirupo

1/2 šaukštai jelena sultys

Nurodymai

1. Sumaišykite visus ingredientus kokteiliu su ledu.

2. Gerai suplakite ir užpilkite ledu į masono stiklinę.

3. Garnyras su jalapeño gabalu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 1