Geriausi valymo geliai kiekvienam bendram biudžetui

Gelis Cleansers
Mandagumas

Victoria Moorhouse

2018 m. Vasario 27 d., 15.15 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kalbant apie valymą, nuoseklumas yra pagrindinis dalykas, o mes ne tik nereiškia, kad laikytis įprastos tvarkos. Faktinė fizinė formulės konsistencija yra viena iš tų ypatybių, kurias mes gauname labai smulkmeniškai, jau nekalbant apie tai, kad iš tikrųjų reikia švelninti nešvarumus, šiukšles ir perteklinę tepalo iš jūsų veido ir tiekti gerus ingredientus į jūsų paviršių. oda. Ir jei želatinis žymeklis buvo bet koks ženklas, ką grožio pramonė kasia dabar, jūs jau žinote, kad valymo geliai turi akimirką.

Valymo geliai yra lengvesni už jūsų standartinį grietinėlę ir lengvai slidina jūsų odą. Jie dažnai yra skelbiami dėl labai drėkinančių medžiagų, tačiau kiekviename odos priežiūros žanre galite rasti gelio, nesvarbu, ar jis valdo aliejų, drėgmę grąžina į odą, ar suteikia odos senėjimo požymių. Čia mes suapvalinome keletą geriausių variantų, tokių kaip fermento valymo geliai, transformuojamiems gelio ir putų formulėms kiekvienai pasirinktinai..

VIDEO: 5 efektyvūs serumai už 25 USD