Geriausi talpyklos, užpildančios kiekvieną spuogų rūšį

Geriausia Concealers
Mandagumas

Victoria Moorhouse

Balandžio 2 d. 2018 m. @ 10:30
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Štai kas būna, kai pastebiu zitą ant mano veido. Pirma, aš turiu pilną išprotėją ir paprašykite bet kurio kito, jei taip tai pastebimas. Man netgi buvo žinoma, kad siunčia save. Kitas, aš bandymas nuraminti (bet tai iš tiesų neįvyko) ir pabandykite prisiminti, kad stresas pirmiausia sukelia spuogus. Galiausiai, aš niūriai kasti per savo maišelį už korektūros, kad jis laikinai išnyks.

Galiausiai korektūros taikymas yra jūsų gelbėtojas, kuris užmaskuoja uždegimą ir sudirgusią spuogą, tačiau tik tuo atveju, jei naudojate tinkamą rūšį. Pasirinkite vieną, kuri nėra pastatoma arba prideda pernelyg daug šviesos jūsų odai be pakankamai aprėpties, ir jūs padarysite tai atrodys dar blogiau.

Tai nėra vienintelis makiažo bandomasis važiavimas. Manau, kad norėtumėte daryti savęs, todėl aš padariau jūsų kolekciją ir rasiu ten geriausius (ir patikimus) produktus.

VIDEO: 6 geriausios vaistinės aptiko iki 15 dolerių

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − = 35