Geriausi rožiniai akių tušai jūsų odai

Rožinis Eyeshadow - LEAD
John Shearer / Getty; Leon Bennett / WireImage; Albertas E. Rodriguezas / Getty

Erin Lukas

10 d. 2017 m. @ 11:30
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Paskambink tai tūkstantmečio rausvumo efektu. Kartu su jūsų mėgstamiausių grožio prekės ženklų pakuotėmis ir drabužių spinta, spalva migruota ant kai kurių iš jūsų mėgstamų šventųjų akių vokų ant raudono kilimo. Iš šiltos epochos Emma Stone akmens dėvėjo ant 2-ojo “StyleMakers” apdovanojimų Selenos Gomezo fuksijos akių makiažui šiais metais “Met Gala”. Platus rožinės spalvos šešėlių asortimentas prideda spalvų populiarumą su žvaigždžių grožio procedūromis, dangčiu, dangčiu. 

Kai šešėlis yra tinkamai pritaikytas, gali atrodyti daugybė odos atspalvių. Sidabrinis pamušalas? Pinki akių šešėliai yra gana paprasta pabrėžti kraujuojančias akis ir tai, kaip pavargę jaučiate po vėlaus vakaro. Jei esate linkęs į raudonų akių efektą, akių lašai ir tinkamai naudojami pagal akių makiažą, prieš pasiimdami rožinį šešėlį, galite padėti. 

“Celebrity” makiažo meistras Emily Cheng, kuris skaičiuoja Yara Shahidi tarp savo klientų, sako, kad pirštų naudojimas ant krepšio ant jūsų dangčio – tai lengvas būdas, kad jūsų makiažo išvaizdą būtų lengviau pridėti. Niujorke esantis plaukų ir makiažo atlikėjas Abrahamas Sprinkle sako, kad praktiškai naudojant lengvą ranką taikant rožines akių šešėliai taip pat gali padėti išlaikyti išvaizdą liuksmingą. Jis siūlo lengvai švelninti produktą, tada grįžti ir pastatyti ant pagrindo kailio, kurį jūs nustatėte, kai baigsite likusį jūsų makiažą. 

Cheng taip pat rekomenduoja, kad jūsų akių kontinkeris taptų paskutiniu žingsniu jūsų makiažo metu, kad visiškai pašalintumėte potvynius. “Aš pastatyti po akių kontūrininku, todėl pašalinamos visos rausvos atspalvio pėdsakos”, – sako ji. 

Kalbant apie faktinio rožinio atspalvio pasirinkimą, kurį naudosite, Cheng sako, kad prilimpa prie šešėlio, atitinkančio jūsų odos gelmę, kad galėtumėte plauti spalvą natūralia apdaila. Siekdama dramatiškesnio išvaizdos, ji siūlo pradėti nuo akių grunto ir taikyti sluoksniu atspalvį arba net padaryti spindinčią plėvelę su spalva. “Kuo daugiau kontrasto esate tarp atspalvio ir odos tonas ir kuo daugiau nepermatomos, tuo intensyvesnė išvaizda”, – sako ji.  

Nors visi rožinės spalvos atspalviai gali veikti daugeliu odos tonų, priklausomai nuo to, kaip jie taikomi, mes supaprastiname atrankos procesą, suderiname keletą rausvų atspalvių, kurie geriausiai tinka kiekvienam odos tonui.. 

VIDEO: Nekilnojamas mikrobangų ir kitų grožio procedūrų kainos 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − 83 =