Geriausi nuo senėjimo nukreipti pagrindai, skirti išgarinti raukšles ir raukšles

tk
Getty

Erin Lukas

Rugsėjo 26, 2017 m. @ 15:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Tarp dabartinio politinio kraštovaizdžio, stichinių nelaimių, skaitymo naujienų kiekvieną dieną yra gerai linux skatinimo savaime. Derinti dabartinius įvykius su natūraliu senėjimo procesu, ir nenuostabu, kad pastebėjote, kad turite dar keletą raukšlių išilgai savo akių linijos.

Užuot nustatę viską, kas vyksta pasaulyje, jūs galite užmaskuoti smulkias linijas, raukšles ir tamsius taškus su pagrindu, įterptu iš veiksmingų senėjimo ingredientų. Šios formulės yra pakuojamos su tais pačiais veiksmingais ingredientais, kuriuos rasite medicinos kabinetuose, pvz., Retinolyje ir hialurono rūgštyje, skirtuose odos priežiūros produktuose, be to, kad odai būtų suteikta aprėptis tolygiai ir aiškiai..

Čia mes suapvalinome geriausius senėjimo senėjimo pagrindus su formulėmis, kurios veikia kaip magiškas trintukas smulkioms linijoms ir raukšles. Laikykitės slinkties, kad galėtumėte įsigyti mūsų mėgstamiausių dabar.

VIDEO: 5 odos gydymas, kad dermatologai sako, kad yra pinigų švaistymas