Geriausi kūno losjonai iki $ 20 už itin sausą odą

Drėkinantis Lotions
“Time Inc.” fotostudija

Erin Lukas

Balandžio 27 d., 2018 m. @ 13:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Gerai, dabar galite sustabdyti atskaitą, nes pagaliau čia pavasaris. Šiltesnis oras leidžia apsirengti. Užuot laminuojant Uniqlo Heattech legingus džinsus, aš galiu mesti ant suknelelių ir pavadinti dienomis. Vienintelė problema? Tai, kai pirmąkart pavasarį aš kojos, kad suprantu, kad žiema ne tik padaro mano veidą sausu kaip pragaras, bet ir visas mano kūnas. 

Kukurūs, šiurkšti plekšniai ant mano šlaunų ir aplink mano kelius nėra mano idėja, kaip pritraukti, todėl antrą vietą bet kokiu sausumu aš pasiekiu artimiausio kūno losjono buteliuko ir nulupkite jį visoje kojose. Tai veda prie kitos savo dilemos: daug kūno losjonų yra riebaluoti. 

Laimei, aš praleidau pakankamai laiko, stovėdamas mano vonioje, laukdamas, kol kūno losjonai įsisuks į mano odą, kad būtų lengviau rasti greitą ir greitą. Dar geriau: daugelis geriausių kūno losjonų yra prieinamos, mes kalbame apie 20 dolerių. Kai jūsų visam kūnui reikia hidratacijos, jūs greitai eisite per kūno losjono buteliuką. Ir asmeniškai mano mėnesio biudžete nėra vietos, kad galėtumėte iš naujo išleisti išgalvotas. 

Laikykitės slinkimo geriausių kūno losjonų pagal 20 $, kad bus atgaivinti labai sausa oda pavasarį.  

VIDEO: vienas iš šių $ 3 lūpų balzamas yra parduodamas kas antrą kartą visame pasaulyje