Geriausi bazės brandžiai odai

tk
Mandagumas

Erin Lukas

18.08.1 2017 @ 14:30
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kai mes amžiaus, mūsų odos poreikiai keičiasi. Jūsų spuogai gesinimo valymo priemonė, kurią prisiekėte savo 20-aisiais, greičiausiai jūsų 50-aisiais neturės jokios naudos. Kaip ir mes, kaip keičiame produktus, kuriuos naudojame mūsų odos priežiūros procedūrose, tas pats pasakytina ir apie mūsų makiažą. 

“Išaugusi oda turi daugybę dinamikos, pradedant nuo veido, sausumo, spalvos, pigmentacijos (t.y. saulės žalos) jautrumo, drumstumo, švelnumo ir sveiko tono trūkumo”, – sako Niujorko makiažas ir plaukų menininkas Lindsey Williamsas. “Tai daug ką apsvarstyti, tačiau reikia kantrybės ir daugybės bandymų su įvairiomis formulėmis ir prekiniais ženklais, kad būtų lengviau rasti geriausiai tavo poreikius”.

Kalbant apie tinkamo pamato brandą odą, Williams siūlo silikono pagrindu formules, nes “jie gali padėti išsklaidyti įvairių tekstūrų išvaizdą ir padėti ilgaamžiškumui per dieną”. Gera odos priežiūros procedūra taip pat padės kovoti su bendromis odos problemomis, su kuriomis susiduria subrendusios veido spalvos.

“Silikonai ir drėkinančios drėkinančios savybės, tokios kaip” CC Creams “, yra subrendęs odos geriausias draugas, suteikiantis išsklaidytą blizgesį didelėms poroms ir sušvelnindamas raukšlių išvaizdą”, – paaiškina ji. “Ieškokite pamatų su švytėjimo ir šviesos atspindinčiomis dalelėmis, kad jas pridėtų atgal, kuo trūksta subrendusios odos”.

Čia mes suapvalinome savo mėgstamus pamatų formules brandžiai odai.

VIDEO: Nekilnojamas mikrobangų ir kitų grožio procedūrų kainos