“Foaming Body Wash InStyle” grožio rašytojas prisiekia

Kūno nuplauti nėra seksualus grožio produktas. Jei pageidaujate, kad tai būtų daugiau nei baro muilas, tai yra kasdienio grožio proceso dalis, kuri patenka į tą pačią kategoriją kaip dantų pasta ir dezodorantas, kurių jūs tikrai nesvarbu, ir jūs dažnai pasiimsite viską, kas parduodama.

Buvo tai, kaip aš jaučiausi apie kūno nuplauti, kol aš pradėjau naudoti Dove’s dušo putos.

Mano stalvirše vienas grožio produktas nepatraukė daugiau dėmesio nei šis putojantis kūno plovimas. Keletas kolegų, kurie jau pamatė buteliuką, vaikščioję, sustojo, tik pasakojo man, kaip jie apsėsdavo. Trečiuoju asmeniu buvau parduotas, todėl tą vakarą nuvedau namo, kad išbandytų kitą rytą.

SUSIJĘS: Dewy korektūros Stiliuje“Digital Beauty Editor” prisiekia 

Ir mano dušai niekada nebuvo tokie patys.

Kas yra tokia ypatinga, kaip nuplauti kūną? Keista, visa tai. Putplastis gali atrodyti gudrus, bet iš tikrųjų jis padeda išmesti tik reikiamą kūno plovimo kiekį, kurio jums nereikės išmesti. Tai yra didžiulis pliusas, jei esate toks pat kaip aš ir kažkaip sugebate naudoti pusę buteliuko gelio arba skysčio kūno plovimo viename duše. Ji turi lengvą, oranžą dantį, kuris giliai valo ir maitina odą, nepanaikindamas jos eterinių aliejų. Išpažintis: kai išvalau po dušu, mano oda jaučiasi tokia minkšta ir lygi, kad dažniausiai praleidau drėkina kūno losjonu daugumoje dienų.

Dove Sensitive Skin Shower Foam
Mandagumas
Dove
6 USD

APSIPIRK DABAR

Dušo putplastis patenka į keletą skirtingų kvepalų, tačiau aš myliu jautrią odą, nes mano egzema-linkusi oda yra temperamentinga. Ji turi minkštą kvapą, kuris nėra toks kvapus, kad jis yra didžiulis dušas arba dirgina jautrią odą. Pūties hipoalerginis būklė taip pat suteikia papildomos garantijos, kad mano oda taip pat bus ramus.

VIDEO: Nekilnojamas mikrobangų ir kitų grožio procedūrų kainos 

Aš esu oficialiai paverstas ir visą savo dušą surengs putų vakarėlius. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 + = 31