“Dude” grožio suskirstymas: geriausias vyrų veido plovimas jūsų vyrų poreikiams, stat

Maždaug prieš mėnesį girdėjau liūdnas žinias apie tai, kad visi išsišakojusios veido šveitimo priemonės, kurias naudojau “microbeads”, teršia vandenynus ir žudo laukinius gyvūnus. Jaustis kaip “Captain Planet”, aš išmetė seną veidą ir ilgai ir sunkiai galvojo apie savo kitą judėjimą. Natūralu, aš konsultuojasi su odos priežiūros genijus, Marianne Mychaskiw. Ji nukreipė mane į visiškai naują veido prausimosi pasaulį. Veido plovimas, kuris buvo ne tik “unisex” prekių ženklais, kuriuos matote vaistinėje, bet ir prekinius ženklus, kurie patenkina savo formulę vyrų odai, kuri paprastai yra alyvos ir 20-30% storesne nei moteriškoji oda.

Ši žiema buvo nelaimė mano odoje. Mano rankos yra sausos ir įtrūkusios, nesvarbu, kiek aš jų losjonuosiu. Mano drėkintuvas nebuvo išjungtas nuo atostogų, o mano veidas kasdien svyravo nuo sausos iki riebios. Kadangi aš turiu praplauti mano veidą kiekvieną dieną prieš išvažiuojant į betoninę tundrą (kur yra svajonės — dainuoti, Alicia!), Aš turėjau keletą breakouts. Siekiant kovoti su šia situacija, aš nusprendžiau išbandyti šešis skirtingus produktus, kurių kainos svyruoja nuo maždaug 12 dolerių iki 36 dolerių.

Norėdami paaiškinti, tai yra tik valymo veido plauti. Aš nenoriu jokių šveitimo.

SUSIJĘS: Mūsų nuotraukų redaktorius pakeitė savo kasdieninę kavą, skirtą kofeino infuzuotei

Vyrai's Face Washes
Mandagumas

Aš gavau “Man Cave Inc.”, kuris yra naujausias prekinis ženklas, kuris šiuo metu tiekiamas didžiuosiuose mažmeninės prekybos tinkluose kaip “Target”. Aš išbandžiau savo veido plovimą ($ 12; target.com), kuris yra natūralus produktas, pagamintas iš gluosnių žievės, žaliosios arbatos ir špinatų. Tiesiai iš vamzdžio jis kvepia kaip puikus atviras ir labai miškingas. Tai yra žmogaus veido plauti. Mano patirtis su ja, tai puikus darbas, sukuriantis gražią plutą, taip pat paliko veidą jausdamas gana gerai drėkinamą ir ne taip išdžiūvusią. Tiems, kuriems yra odos aliejaus, tai gali būti nepakankamai stiprus, bet išbandęs visus veido prausimus, tai buvo akivaizdžiai labiausiai vyriškas kvapas.

Vyrai's Face Washes
Mandagumas

Man būtų nepagrįsta, jei neįtraukčiau bent vieno naftos kontroliuojančio veido plovimo. “Clinique for Men” turi kažką kiekvienam žmogui, turinčiam dviejų lygių sistemą. Galite pasirinkti produktų asortimentą dviem odos tipams; Sausas į normalią odą ir riebi oda. Nors ši žiema manęs išdžiūvo kaip senoji driežas, paprastai aš turiu šiek tiek daugiau riebios pusės, todėl bandžiau nafta kontroliuoti veido praustuvę (17 dolerių; neimanmarcus.com). Man buvo labai sužavėtas jo gebėjimas man suteikti tokį super švarų pojūtį, bet iš tiesų mane per daug nudžiūvo. Mano vienintelis skundas, kurį kai kurie vyrai gali pridėti “pliuso stulpelyje”, yra tai, kad jis visiškai nesibeigiamas. Tai tik pirmenybė. Aš taip pat šukuoju barzdą dabar, todėl buvau šiek tiek nervų, pridedant aliejaus kontrolinį veidą plaukus prie savo barzdos (tai aš taip pat pridedu bardo aliejų!), Bet niekada nebandyk, – Clinique tvirtina, kad tai taip pat padės minkštinkite savo barzą taip pat. Su mano patirtimi tai tikrai neuždengė mano barzdos ir mano knyga buvo pergalė.

SUSIJĘS: Redaktoriaus testuota: esė apie barzdos aliejus

Vyrai's Face Washes
Mandagumas

Norėčiau galvoti, kad brolio aktorius Jackas Black (kuris turėjo fantastišką Oskaro kameją) išrado šį prekės ženklą, bet tai iš tikrųjų yra tiktai sutapimas. Jie turi ilgą istoriją, skirtą specialiems vyrų produktams gaminti, todėl, norėdami gręžti, “Pure Clean Daily Facial Cleanser” su alavijo lapais (19 dolerių; nordstrom.com), aš tikrai jaustis, kad jie tai teisė. Iš karto man patiko kvapas; Tai vyriška, bet kitokiu būdu, nei atvira žmogaus Cave aukos kvapas. Aloja ir šalavijas yra tikrai gražūs, švieži ir šiek tiek aštrus kvapas, o mano oda – puikų darbą valant be pernelyg džiūvimo.

Vyrai's Face Washes
Mandagumas

Mano draugai visada prisiekė “Kiehl” prekės ženklu, ir aš turiu pripažinti, kad buvau labai sužavėtas savo Veido kuro energingų veido plauti (22 USD; kiehls.com). Tai pagaminta iš kofeino, vitaminų ir citrusų mišinio, taigi ir jo “veido kuro” pavadinimas. Net jei ji nekeičia jūsų ryto kava, jūsų veidas jaučiasi labai atsipalaidavęs ir budrus. Visų pirma, tai, ką man patiko šis konkretus veido plauti, yra ryškus, citrusų kvapas ir gaivus jausmas paliko mano odą.

SUSIJĘS: Michaelas B. Jordanas išsklaido geriausius vyrų priežiūros patarimus

Vyrai's Face Washes
Mandagumas

Turėtume šiek tiek sulėtinti. Galbūt įdėti į kai kuriuos minkštus R & B, ir mes turime būti jautrūs. “Schaf Moisturizing Daily Facial Cleanser” ($ 25; schafskincare.com) yra visų švarių, aš bandžiau gentlest. Tai kokoso pagrindu veikiantis valiklis ir agurkų ir alavijo kvapas. Tai, kas daro Schafą tokia patraukli, yra tai, kad jis labai drėkina, nes valo. Rankoje jis net atrodo kaip losjonas, tačiau jis vis dar yra veiksmingas valiklis. Aš pastebėjau, kad aš po to, kai naudoju dušo kabina, vos turėjo turėti losjono savo odą. Tai tikrai puiki galimybė žmonėms su jautria arba sausa oda.

Vyrai's Face Washes
Mandagumas

“Lab Series” yra visiškai unikali odos priežiūros patirtis. Jie nepasirašo “vieno dydžio” modelio, kurį dažniausiai valo daugelis odos priežiūros įstaigų. Kiek kitų markių turi septynis skirtingus veido valiklius? Žinoma, aš turėjau išbandyti savo viršuje liniją, dauguma aukštųjų technologijų veido plauti, “Max LS Daily Renewing Cleanser” ($ 36; labseries.com). Gerai, aš ne mokslininkas, bet rimtas mokslas eina į veido praustuvą, kaip šis. Galėčiau pabandyti paaiškinti natūralaus PH balanso ir “Molekulinės amžiaus mažiau sudėtingos” svarbą, bet nuoširdžiai baigiau valstybinės mokyklos komunikacijos laipsnį. Iš pradžių, kai išspauskite vamzdelį į ranką, jis atrodo visiškai kitoks nei bet kuris kitas veido valiklis, kurį bandžiau; ji turi blizgumą, kurį galima apibūdinti tik kaip perliuoti. Tai puikiai atlieka odos valymą be džiovinimo. Aš taip pat bandžiau tai kaip kaukę, kuri, žinoma, buvo kietas, žinoma, pėsčiomis aplink savo butą, atrodantį kaip vaiduoklis. Kaukių metodas atrodė labiau giliai tingly valymas, ir tai tikrai kažkas aš bandysiu dažniau.

SUSIJĘS: “Kit Harrington” yra “Jimmy Choo” pirmasis vyrų kvapas

Vyrų odos priežiūra yra besiplečianti rinka, o šios šešios galimybės – tai nedidelis šio naujo judėjimo pavyzdys. Šiuo metu vyrams ir moterims nereikėtų dalintis savo veido plauti ir ginčytis dėl to, kas gauna paskutinį lašą. Mūsų odos ir odos poreikiai yra skirtingi, todėl raskite tą, kuris tinka jūsų.

Kaip aš galėčiau eiti visą straipsnį be Jay Z nuorodos? Šaukti Hov.

SUSIJĘS: Gerardas Butleris, “Manscaping”, “Jo puiki moteris” ir “Nerimaujantis menas”