“Drew Barrymore” naujoji kvepalų linija suplanuota iki paskutinės dienos

Drew Barrymore Flower Beauty Fragrance
Noam Galai / “Getty Images”

Dianna Mazzona

Liepos 31 d., 2018 m. @ 13:00

Kaltė į kūno chemiją, bet kvapiosios medžiagos – nesvarbu, kaip aukščiausios klasės – niekada neatrodo, kad ilgiau nei valandą. Jei aš iš tikrųjų einu iš proto, susižavėdamas ryte, galėčiau pasisekė ir vis tiek gausiu pietų metu. Deja, aš niekada nebuvo toks laimingas, kvepalus palankus žmogus, kuris praleido visą dieną, apsuptą kvapo debesyje. (Aš žinau, aš žinau, kaip mažų smuikų choras.)

SUSIJĘS: 5 Grožio Produktai Drew Barrymore Swears By

Leisk Drew Barrymore kurti anekdotą. Naujausias iš jos, “Flower Beauty”, yra šešių dalių kvapų kolekcija “Pretty Deadly”. Jis susideda iš trijų aštraus gėlių kvapų, kurie visi yra pagaminti tiek eau de parfum, tiek kūno rūkas. Ir čia yra stebuklinga dalis: manau, kad jei dvigubai padidinsite vienodą kvapą, purškę ant kūno miglos variantą po dušu, tada, kaip įprasta, parfumeriją naudokite, kvapas tęsiasi visą dieną. Taip, tikrai.

Žinoma, jūs taip pat galite dėvėti juos kiekvieną atskirai arba sumaišyti ir derinti kvepalus ir rūko, kad sukurtų unikalią kombinaciją. Bet jei, kaip ir aš, jums reikia šiek tiek papildomo draudimo, dviejų formų tos pačios kvapiosios pusės yra bendras žaidimų keitiklis. Parduokite kolekciją žemiau.