“Daily Beauty Buzz”: Yara Shahidi “Burgundy” akių kontūro pieštukas

Ji gali būti tik 17 metų amžiaus, bet kartu spręsti rasių problemas Juoda ish arba stovėdamas už mergaičių švietimą su Michelle Obama, Yara Shahidi taip pat gali tapti jėga stiliaus ir grožio sferose. Mergaitė nebijo rizikuoti ir parodyti savo išvaizda.

Pavyzdys: Burgundijos neigiamas kostiumas “kačių akių” akių pieštukas Shahidi dėvėjo praėjusią vakarą vakarienei, švenčiančiai “Chanel” naują “Travel Diary” makiažo kolekciją Santa Monikos mieste, CA. Shahidi makiažo meistras Emily Cheng panaudojo šiltą atspalvį, kad galėtų sekti aktorės viršuje ir apačioje esančias vandens linijas ir išplėsti linijas į šonus. Vietoj to, kad užpildyti spragtelėjimą, pro paliko jį taip, kaip yra.

SUSIJĘS: Yara Shahidi yra Holivudo stiliaus paauglys

Jei jūs tik esate apsėstas netikėtu pasukimu, Burgundijos gaubtelis prideda vasaros grožį, atrodantį kaip mes, išbandykite “Chanel” “Stylo Yeux” vandeniui nepralaidų akių kontūrą Eros ($ 33; chanel.com). Šis kreminis gelio pieštukas eina sklandžiai ir yra nepralaidus, todėl jūsų įklotas lieka nepažeistas šilumos.

VIDEO: su scenomis Juoda ish Žvaigždė Yara Shahidi

Shahidi suapvalino savo makiažą su švaria, šviežiai išdžiūvusi oda ir sutraukta piršteliu, kad išlaikytų dėmesį akims. Jos natūralios garbanos buvo ištrauktos į aukštą ponis, kad užpildytų išvaizdą.