“Daily Beauty Buzz”: Nicole Richie purpurinė akių šešėliai

Taigi, jūs turite naują akių šešėlių paletę, tačiau jūs ne visai tikri, kaip dėvėti bet kokį drąsių atspalvių, pavyzdžiui, ryškiai raudonos spalvos? Leisk Nicole Richie parodyti tau.

Jei ieškote akių makiažo išvaizdos, jūsų žvaigždės violetinė dūminė akis, kurią ji dėvėjo prie 102,7 “KIIS FM Jingle Ball”, yra jūsų atsakymas. Nors mes nežinome tikslių produktų, kuriuos naudojo “Richie” makiažo dailininkas, norint sukurti panašų išvaizdą, rekomenduojame pasiekti “New Urban Decay” naują “Distortion” akių šepečių paletę (48 dolerių; sephora.com), kuriai reikia bet kokio atspalvio atliktas darbas.

SUSIJĘS: “Daily Beauty Buzz”: “Nicam Richie’s Aquamarine Smoky Eye”

Pradėkite purtyti violetinį atspalvį visą savo akių voką ir sekti, rausvą atspalvį nuplaukite į savo raukšlę, ištraukdami ir ištraukdami, kai pasiekiate išorinį akies kampą. Naudokite tą patį rožinį šešėlį ilgiau ir savo apatinę blakstienų liniją. Pabandykite, naudodami gelio sluoksnį, pvz., “Urban Decay” 24 valandas per parą “Glide-on Eye” pieštuku perveržija ($ 24; sephora.com) ant viršutinės ir apatinės blakstienos linijų ir naudokite kelis sluoksnius, apimančius tušą, pavyzdžiui, “Urban Decay’s Troublemaker” tušą (24 $; sephora.com).

VIDEO: Nicole Richie vaidina niekada niekada

Richie sutelkė dėmesį į savo akių makiažą, užbaigus savo išvaizdą nuogi lūpdažis ir nuleidusi plaukus aukštyn į galvos karūną.

Štai, kad niekada neleistumėte vienos iš jūsų “paletės” matomų želatinėlių dėmių, kad vėl nenukristų.