“Daily Beauty Buzz”: Kate Middleton’s Full Brows

Kate Middleton’s bouncy, sklandžiai ir blizgiai išsimaudyti atkreipti visą dėmesį, ir mes ne bucking jį. Nors nėra ginčijama, kad jos plaukai yra pasakos statuso, yra vienas jos grožio išvaizdos elementas, apie kurį gana gana kalbama. Jos antakiai.

Neįmanoma lengviau pasiekti tobulą pusiausvyrą tarp visiškai prižiūrimų ir prižiūrimų be bėgančių plaukų. Gaukite pernelyg beprotiškų pinti peiliu, mėgindami išmesti tuos atskiros kūdikių sruogelius, o jūs grįžote prie nėrinių, kurių 1999 m. Savarankiškai būtų didžiuotis dėvėti. Tačiau Kate Middleton įrodo, kad jūsų antakius galima laikyti “tip-top” formoje ir, gerai, juos taip pat turi.

VIDEO: oficialiai užsiima princo Harry ir Meghan Markle

Lankydamasis pamatų muziejuje, Kembridžo kunigaikštystė pasitraukė, dėvėdama savo parašytą dūminę akį, kuri buvo puikiai suformuota jos tamsiomis, pilkomis ir šukuotomis briaunomis. Jie turi labai minimalią lanką, todėl jie atrodo neįtikėtinai natūralūs.

SUSIJĘS: Geriausias nagų lakas, kad atitiktų Meghan Markle sužadėtinį žiedą

Jei turite atsilaisvinusius prausiklius, nesvarbu, ar tai yra “90-ųjų” šalutinis poveikis, pabandykite pasiekti tikslią antgalį pieštukui su pieštuku, kad galėtumėte pagaminti labai plonus plaukų tipo linijas. Vienas iš mūsų mėgstamiausių produktų yra Laura Mercier “Eye Brow” pieštukas ($ 24; nordstrom.com), kurį galima įsigyti aštuoni skirtingi atspalviai, ir vienoje pusėje yra spaustuvai, skirti sujungti linijas.

Kalbant apie likusią akies išvaizdą? Middleton nuvyko į neutralią šokoladinę rudą akių šešėlį, nusilpusią tiesiai po jos kulkšnies kaulų ir subtili nude lūpų blizgesiu. Klasikinis grožio momentas buvo ištrauktas kartu su bouncy curls ir rožinės rožinės spalvos.