“Daily Beauty Buzz”: “Gigi Hadido” matinis pilkasis lakas

Pasvyrimas tarp juodos ir juodos spalvos spektro vidurio, pilkas lūpų dažai yra netradicinis atspalvis, kuris atrodo šiek tiek krašto, nors tai nėra taip lengva nutempti. Leiskite tai Gigi Hadidui lengvai dėvėti tamsią lūpą.

Praėjusį vakarą Niujorke modelis buvo matinis pilkas lūpos, sukūręs karališkojo mėlyno prakaito kostiumo ir “90-ies įkvėpėjusių atspalvių” nešvarumus. Kadangi “Maybelline” atstovas spaudai užfiksavo už nuotraukos nuotrauką iš “branduolio” fotografuojamą filmą, visi statymai parodė, kad pilkas atspalvis, kurį ji buvo laikoma dėvėjusi, yra “Maybelline’s Color Sensational Vivid Matte Liquid Lip Color” (“Sinful Stone”) ($ 7; target.com ).

SUSIJĘS: Koks yra Gigi Hadido nuolat besikeičiančių plaukų spalva?

Jei ketinate dėvėti netikėtą lūpų šešėlę, pavyzdžiui, Hadidą, likę savo makiažo laikykite švarią ir minimalią, naudodami kelis tušo sluoksnius, ploną akių kontūrus ir švytintą odą. Taip pat svarbu pasiruošti lūpoms prieš pritaikydami spalvą. Jei pasirinksite skystos matinės formulę, pvz., Hadido, ji gali nusėsti į įtrūkimus ir dribsnius, kai ji išdžiūsta. Palaikykite šluostę lūpų šveitikliu, kad jie būtų lygūs.

VIDEO: “Gigi” ir “Bella Hadid” “Geriausi vaikystės nuotraukos”

Dabar taip yra, kaip jūs elgiatės ne iš darbo gatvės stiliaus.