“Daily Beauty Buzz”: Emily Ratajkowski “Red Hot” akių šešėliai

Nors daugelis įžymybių pasirinko raudoną lūpų dažą kaip grožio išvaizdą, Emily Ratajkowski turėjo kitokią idėją. Eidama priešinga kryptimi, ji dalyvavo 2018 m Stiliuje ir “Warner Bros” 75-osiose metinėse aukso žvaigždžių apdovanojimuose..

VIDEO: Kerry Vašingtonas sako, kad “Oprah” yra “visiška” smurta dabar

Norėdami sukurti išvaizdą, “Celebrity” makiažo atlikėjas Hun Vanngo pradėjo taikydamas Marc Jacobs Beauty Highliner “Matte Gel” akių pieštukų akių pieštuką “Fine” (vynas) 47 ($ 25; net-a-porter.com) prie savo vaterlinijos, taip pat viršutinę ir apatinę blakstienų linija. Jis prailgino praeitį išorinį akies kampą ir purzino jį teptuku. Tada “Marando Jacobso grožio akies-kūgio” Multi-Finish “akių šešėlių paletę” Scandalust “($ 49; sephora.com) sumaišo atspalviai” Jie skambina jai “ir” Skandalingi “, ir vėl pritaikė atspalvį visai raukšlei ir apatinei kremo linijai išplečiama į viršų ir į viršų. Galiausiai, jis naudojo šešėlį “That’s Why”, kad būtų galima sujungti.

SUSIJĘS: Žiūrėkite, kaip Lea Michele yra pasirengusi 2018 m. “Auksinių gaublių”

Akys buvo užpildytos blakstienų tuša ir šepečiu. Jos oda buvo švari ir blizganti, o rausvos nuogos lūpdažis buvo apdaila. Kalbant apie šukuosenas, Ratajkowski visada mums leidžia atspėti, bet ji paprasčiausiai žaidė su “globėjais” su laisvais ir šiek tiek netvarkingomis bangomis.