“Daily Beauty Buzz”: “Dianna Agron” rožinis akių kontūras

Tiesiog tuomet, kai pagalvojote, kad pagaliau suvoki “kačių akis”, yra dar vienas raudonų kilimų išvaizda, kad galėtumėme papildyti akių kontūro derinius: akių kontūrus po akimis. Šių metų apdovanojimų sezono metu buvo pastebėtas apatinis sunkiasvoris ritininis sluoksnis, tačiau praeitą vakarą Dianna Agron nukentėjo ne tik iš dviejų grožio homerūnų, bet ir su jai būdingu juodos ir fuksijos kačių akimis.

“Chanel Artists” vakarienėje “Tribeca” kino festivalyje aktorės katės akys buvo klasikinės viršuje ir edgy ant apatinio dangčio. Kobaltas ir slyva yra du įdėklų atspalviai, kurie labiausiai buvo pastebėti ant švelnų akių išvaizdos, bet vietoj to, kad žaisdami jį saugiai, “Agron” nešioti purvintu vibruotais rožine linine per savo apatinę kremo liniją, kad spalvotas. Be to, aktorė išlaikė vingiuotą vibesį su likusia grožio išvaizda, sukūrusi savo plaukus minkštais, įtemptais bangomis.

SUSIJĘS: Kaip ištraukti metų “Trickiest” garsenybių makiažo tendenciją

Rožinė akių makiažas gali iš karto atrodyti ramus, bet ji gali taip pat lengvai sugesti. Jei norite, kad atspalvis nebūtų blaškingas ar blogesnis, rožinė akis, laikykite likusį jūsų makiažą švarų ir šviežią, kaip “Agron”. Aktorė suporavo drąsią akių išvaizdą su subtiliomis praplauti skruostais ir peonijos rausva lūpos atspalviu su atspalviais, kurie atitiko linijinį apatinį akį.

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”

Štai, kad mūsų akių makiažas pasuktų aukštyn kojomis.