“Daily Beauty Buzz”: “Ava Phillippe” karšta pink lūpdažis

Kai mes buvome vidurinėje mokykloje, sakydami, kad mes priminėme, kad mūsų motinos žmonės visada buvo paskutinis dalykas, kurį norėjome išgirsti, – mes sukilėme, dažydami plaukus ir dėvėdami makiažo atspalvius, kurių mamos niekada negalėtų pasiimti.

Tačiau, kai jūsų mama yra Reese Witherspoon, kurios bejėgiai makiažo išvaizda ir šoniniai valikliai, įkvėpę mus visus tam tikru momentu užsisakyti salono paskyrimą, jūsų perspektyvos tikriausiai šiek tiek skiriasi.

SUSIJĘS: Reese Witherspoon ir Ava Phillippe Mėgaukitės mergaičių diena iš N.Y.C.

Pavyzdys: Ava Phillippe nukreipta Elle Woods – viena iš jos motinos labdaringiausių vaidmenų – karšta rožine lūpdaže ji dėvėjo Stella McCartney mados šou Los Andžele. 18-erių metų ji atitiko savo fuksijos nešiojimo palaidinuką su satin-apdaila energingas rausvos lūpdažės. Ji ne tik nagoja monochromatinę grožio tendenciją, suderindama savo lūpdažį su viršutine dalimi, ji parodė, kad raktas, norint ištraukti ryškią lępą, nesirenka per šešėlį, pasiekia formulę, kuri yra minkšta, o ne matinė.

VIDEO: 5 būdai pagerinti blakstienas

Nors mes nežinome tikslios spalvos, kurią Phillippe dėvėjo iki dizainerio “Fall 2018” pristatymo, rekomenduojame išbandyti Elizabeth Arden gražią spalvotą drėkinamąją lūpdaukį rožinėse vibracijose ($ 25; lordandtaylor.com), kad panaši išvaizda.

Phillippe išlaikė likusį savo išvaizdą paprasta, taupe plaukų dėmėtojo akių šešėliai, dengtos ant jos dangtelių ir keleto tušo sluoksnių. Ji atsisėdo savo ilgus banguosius blondinai plaukus į giliai šoninę dalį ir pasuko priekinius gabalus atgal, kad būtų daugiau garsų.