Dabar galite užsisakyti “Sephora Makeover” “Messenger”

Faktas: “Sefora” tik mus priima. Ne tik kelionė į parduotuvę yra pabėgimas iš mūsų kasdienio chaoso (ir atsakymo į viską, kas yra grožis), tačiau jie taip pat visiškai išaugo savo “tech” žaidimo per pastaruosius keletą metų, kad būtų lengviau mėgautis savo “shangri-la” makiažu..

Mažmenininkas ką tik pranešė apie du naujus “Messenger” grožio įrankius su bomtu, o mūsų asmeninis mėgstamiausias yra “Sephora Reservation Assistant”. Kada norėtumėte pakviesti į makiaciją ar kosmetiką, pasikalbėkite su paprastu pokalbiu su Sephora Messenger (jis naudoja natūralios kalbos apdorojimas suprasti, ką rašote) ir jūs galite užsisakyti susitikimo laiką jūsų pasirinktoje parduotuvėje ir iš karto gauti patvirtinimą. Tai tikrai įsiskverbia į telefoną ir skambina (siaubo!) Arba stovi aplink nepatogiai tikėdamasi, kad makiažo atlikėjas gali išspausti jus.

Sąžiningai, patogumas yra neįkainojamas šioje situacijoje. Viskas vieninteliu paspaudimu galite pasakyti savo draugams, kad jūs tik lustai į potluck ir galite užsisakyti savo dirbtinį blakstieną. 2016 m. Pasibaigia gera pastaba, ne? 

Makeover App Embed
Mandagumas

SUSIJĘS: Grožio dovanos tavo seseriai (taigi ji palieka tavo sulaikymą vieni)

Grožio milžinė taip pat pristatė naują “Sephora” spalvų derinį “Sephora Virtual” atlikėjui “Messenger”, siūlanti klientams aukščiausio lygio technologiją, kad pasiektų tobulą šešėlį.

SUSIJĘS: “Mūsų” grožio komanda perka “Sephora”

Naujoviškas bot gali “aptikti ir tiksliai įvertinti šešėlį bet kurioje nuotraukoje ir suderinti ją su” Sephora “siūlomais lūpų dažais.”

Kai aptinkamas atspalvis, bus išvardytos kelios lūpų dažai. Klientai gali praktiškai išbandyti šias galimybes ir tada pirkti iš Sephora.com.

Mielos ir protingos. Laikykis tau, Sephora.