“Chloe Grace Moretz” odos priežiūros rutina susideda tik iš 3 produktų

Chloë Grace Moretzui gali būti tik 21 metai, tačiau, kalbant apie odos priežiūrą, ji jau žino, ką daugelis iš mūsų dar turi išsiaiškinti: “Paprastumas yra pagrindinis”. 

Aktorė yra vienas iš penkių SK-II naujojo #BareFaceProject veidų. Japonijos “skincare” prekės ženklo pasaulinė kampanija “Moretz” kartu su “Chun Xia”, “Kasumi Arimura”, “Mayu Matsuoka”, “Ni Ni” ir “Tang Wei” fotografavo “Magnum” fotografai, kurie buvo visiškai nemigūs ir retušuojami. Vienintelis produktas, naudojamas ant jų odos, buvo “SK-II” kultūros mėgstamas veido veido esmė (99 $; Sephora.com), švelniai šveičianti formulė, kuri valo pores, lygina odos tonas, apsaugo nuo raukšlių, ir suteikia odai sveiką švytėjimą. 

Pasirodo, kad raukšlėtos odos priežiūros ir makiažo procedūros nebuvo Moretzo ruožas. Jūs negalėsite rasti savo vaistų kabinetuose esančių produktų tonos, nes ji neapsaugo minimalizmo ir mažai raktų, kai ji nefilmuoja. 

Anksčiau trumpą filmą, kuriame aprašoma Moretzo “kristalinio skaidraus odos” kelionė, kuri baigėsi “SK-II” “Instagram” ir “YouTube” birželio 29 d., Stiliuje sėdėjo su žvaigžde, kad sužinotų apie tik tris produktus, kuriuos ji naudoja ant odos, kartu su savo savikontrolės procedūra ir paslaptimi, kad palaiko blondines plaukus.. 

Aš perskaičiau, kad esate tikras dėl plaukų priauginimo. Ar turite vieną patarimą, kurį prisiekiate, kad išlaikyti blondinai plaukus sveiki? 

Kai buvau jaunesnis, aš pralaimiau tiek daug plaukų, nes pristato filmo pratęsimus. Aš neturėjau plaukų po to, kai juos paėmė visus po filmavimo apvynioti. Aš buvau kaip 14 ir bijojo. Po to aš buvau toks drovus, kad darydamas viską su savo plaukais. Tuo pat metu myliu keisti spalvas ir važiuoti nuo blondinės iki šiek tiek tamsesnės. Aš natūrali blondinė, todėl ji labai greitai skatina. Stengiuosi ne labai nuplauti. Dušas ir visa tai, bet kuo mažiau galite plauti plaukus, tuo geriau. Tai, ir aš kokoso aliejaus kaukes hidratacija. Be to, vengti naudoti lygintuvus ant jo, kartu su balinimo, šiluma bus sudeginti jį. 

Ar turite mėgstamą makiažą, kurio negalite gyventi be? 

Man nepatinka pasikliauti makiažu. Vienintelis dalykas, kurį tikrai myliu, yra akių gelis. Tai vienas dalykas, kurį visada reikia, kartu su tušas. Priešingu atveju tiesiog lūpų balzamas. Norėjau sutelkti dėmesį į tai, kad mano oda taps lygiu, kur man nereikėjo dėvėti pagrindo. Tai sunku, ypač kai dirbate visą laiką, nes jie sukurs mane į filmus.

Papasakok šiek tiek apie tai, kodėl norėjote tapti šios kampanijos dalimi, ir kodėl manėte, kad svarbu neapsiriboti makiažu. 

SK-II atėjo pas mane ir pasakojo, ko jie norėjo padaryti su “#BareSkinProject” pasauline kampanija, ir kad prieš fotoaparatą būtų visiškai be rūpesčių, išskyrus “SK-II veido veido esenciją” be retušavimo. Visų pirma man suprato, “O, wow, aš niekada neturėjau galimybės anksčiau kampaniškai išplėsti kampaniją”. Visada buvo nuotaikos lenta, pateikta su išvaizda, kurią jie padarys mane. Tai buvo daugiau, mums patinka, kas esate kaip Chloė. Tai buvo įdomu. 

Aš nepakankamai įvertino patikimumo lygį, kuris iš tikrųjų man suteiktų [išdžiovinti]. Dabar, matydamas nuotrauką ir likusią kampanijos dalį su kitomis merginomis, ji tikrai suteikia daugiau galimybių. Aš manau, kad apie tai 13 metų merginą “Instagram”, kas ketina tai pamatyti, ir tikiuosi, tai yra tai, kad ji yra viena jos akimirka, kai ji suvoktų, kad ji gali išdžiūti be odos ir kad jums pakanka tokio, kaip tu esi, kai tu atsibundai.  

Chloe Grace Moretz
Mandagumas

Daugelis “Instagram” žmonių siunčia kosmetines kostiumus, tačiau jie vis dar filtruojami. Nuotraukų redagavimo programos yra tokios gera, kad kartais net sunku pasakyti, kad šios nuotraukos netgi filtruojamos. Ar turite patarimų jaunesnėms mergaitėms apie tai, kaip pasakyti, kas yra tikra, palyginti su tuo, kas yra suklastota? 

Atskaitingumas yra raktas. Turint prekių ženklų, kompanijų, aktorių ir įžymybių atskaitingumas yra tai, kur ji prasideda. Manau, kad ši kelionė ir šis judėjimas iš tikrųjų ketina “Instagram” suklaidinti.

Kokia jūsų odos priežiūros procedūra reikalauja jaustis labiau įsitikinusi, kad vyksta be makiažo? 

Vienintelis dalykas, kurį pridėjau į savo įprastą, yra veido veido esmė. Aš nenaudoju jokio kito produkto, išskyrus alyvų aliejų, plauti mano veidą ar medų. Aš pradėjau naudoti “Facial Treatment Essence” porą mėnesių prieš šaudymą ir buvo tikrai šokas, kaip paprasta buvo paraiška. Jis jaučiasi kaip vanduo, ir viskas, ko jums reikia padaryti, tai pat tave ant savo veido rankomis. Tai iš tiesų yra stebuklas, nes pradedate pamatyti savo odos pokyčius, kuriuos iš tikrųjų nepatyriau su kitais anksčiau bandytais produktais. Aš buvau labai patenkintas mano oda, kur ji buvo, bet aš mačiau, kad tai daro spinduliuojančią ir švytėjančią savo keliu, ir tai paskatino mane labiau pasitikėti, kad galėčiau šią kampaniją padaryti. 

Aš tai daviau visiems savo šeimos nariams, kurie visi yra berniukai, ir jie yra apsėstas. Aš turėjau savo brolio atvykti pas mane ir pasakyti: “Taigi, aš iš tikrųjų labai mėgsta tą produktą. Mano oda atrodo geriau. Aš niekada niekada nepatinka produktų anksčiau, bet tai puiku, nes tai tikrai ne kaip produktas. “

Kaip jūs naudojate alyvuogių aliejų ir medų ant odos? 

Priklauso. Jei mano oda yra sausoje pusėje, aš bandau naudoti alyvuogių aliejų, o kai mano oda yra ant alyvos pusės, aš naudoju medų. Medus gali būti šiek tiek intensyvus, nes jis džiūsta ir gyvas. Bet su alyvuogių aliejumi tai tikrai lengva. Tu tiesiog padarei ant veido, tada pasiimkite audiniu ir nuvalykite. Tu viską kartkartės, kol alyvuogių aliejus bus geltonas. Tas pats su medumi. Po to aš uždėjau veido valymo esenciją ir tik užrakina drėgmę. 

SUSIJĘS: Ar “Rosacea” dieta iš tikrųjų gali išvalyti odą?

Kiek laiko jums reikėjo, kad alyvuogių aliejus ir medus būtų geriausi jūsų odai? 

Tai paėmė mane metus. Aš buvau beprotiška vienos valandos režimu, nes nuėjau į dermatologą ir man davė man kaip 18 produktų. Tai buvo per daug produktų, užėmė per daug laiko ir vis dar neveikė. Aš perskaitėme internete apie tai, kaip jį išvalyti ir beveik nieko nedaryti. Tai buvo baisu, bet aš tai padariau. Nustatyta, kad mano odos raktas yra paprastumas, mityba, išsivalymas ir pakankamas vandens kiekis. Pieno pjaustymas taip pat tikrai padeda. 

Aš pjaunau ir pieno. 

Jis pakeičia jūsų veido spalvą. Mes neturėtume sugebėti jį suvirškinti. Tai skanus ir apgauti, kai norite apgauti, bet iš esmės pabandykite eiti be pieno. 

Kokius pokyčius pastebėjote savo odai? 

Aš taip pat nuvykiau į vegetarišką ir veganą šiek tiek. Dabar aš įjungiau ir išsiimau mėsą, bet iš tikrųjų išbrėždamas hormonus iš tikrųjų pakeitė mano odą. Žmonės nesupranta, kiek mūsų gėrimas tikrai pasirodo mūsų odoje. 

VIDEO: vienas iš šių $ 3 lūpų balzamas yra parduodamas kas antrą kartą visame pasaulyje 

Jūs paminėjote, kad jums reikia laiko, kol išsiversti. Ar turite savikontrolės tvarką, kurią norite laikytis, kad išlaikytumėte subalansuotą požiūrį? 

Aš maniau, kad jogos ir meditacijos buvo tokie kvaili. Tada aš pradėjau tai daryti ir maniau, kad tai puiku. Aš pradėjau daryti jogos įprastą kiekvieną rytą, kai atsibundu prieš pasiimdamas savo telefoną. Atsižvelgdamas į turimą laiką, aš ir medituosiu. Tai pakeitė mano gyvenimą. Nors darėjau 30 minučių anksčiau, maniau, kad aš atsiguldau dar dvi papildomas valandas, kai mano smegenys buvo tokios aiškios, kad eina per dieną.