Bella Hadid yra nauja “Dior” makiažo veidas

2016 m. Pasirodė nuostabus Bella Hadido metai, ir jis tik gerėja. Modelio modelis, kuris ėjo į “Chanel” ir “Givenchy” prekių ženklus, tapo šiek tiek įprastine mados pasaulyje, taip pat pasirodęs kai kurių didžiausių žurnalų viršeliuose. Nepaisant to, jos jau yra įspūdingo atnaujinimo, tačiau – grožio kampanijos. Arba bent jau trūko iki šios dienos. Tačiau turime pasakyti, kad tai žinojo turėjo būti savo kelyje. 

SUSIJĘS: Bella Hadidas vaikščiojo raudonaisiais kilimėliais sportuojant jūsų svajonių pėdkelnę

Didžiuliai sveikiname Hadidą, nes ji tiesiog tapo naujuoju “Dior Makeup” ambasadoriumi. Prekinis ženklas pasiėmė “Instagram”, pranešdamas apie dideles naujienas ir pasidalindamas nuostabiu modeliu užkulisių foto Dior kruizų kolekcijoje, kuri vyksta šiandien Blenheimo rūmuose, Anglijoje.

Savo naują vaidmenį Hadidas pasirodys reklamos kampanijose ir interneto vaizdo įrašuose kartu su “Dior” makiažo kūrybos direktoriumi Peterio Phillipsu.

Su veidą, kuris yra nepriekaištingas, mes esame įsitikinę, kad jos pasirinkimas yra ženklas, kuris nėra brangus. Ji priima po savo didžiojo sis Gigi, kuris surinko įspūdingą “Maybelline” sandorį. Talentas yra šeimoje! 

SUSIJĘS: “Bella Hadid” “Disney Mani” gavo “Snapchat” gydymą

Gyvenk užkulisiuose. “Dior” namai su malonumu praneša, kad “@bellahadid” dabar yra namų makiažas ambasadorius! Būkite pasiruošę daugiau…

Dior Makeup (@diormakeup) paskelbta nuotrauka

Taigi labai malonu pranešti, kad esu naujas ambasadorius ir veidas “@ DiorMakeup”! Koks sapnas? Negali laukti parodos šiandien Blenheim rūmuose ❤️ @ dior #happiness #cruise

Nuotrauka, paskelbta Bella Hadid (@bellahadid)

Dangus yra Bella riba Hadid