“Beauty Boss”: kaip Laura Geller pastatė savo prekės ženklą per asmeninių pardavimų galią

Laura Geller yra tokio tipo žmogus, su kuriuo pasveikinsi apkabą. Ne todėl, kad susitiko anksčiau, bet todėl, kad jūs jaustis kaip tu anksčiau susipažinote. Galų gale, Gelleris buvo nuolatinis svečias jūsų gyvenamajame kambaryje dvidešimt metų – nevermind, kad jūsų pokalbiai buvo šiek tiek vienpusiai. Jei neturite sugauti mūsų dreifo, Gelleris yra nuolatinis koncertas “QVC”. Ir “nuolat” reiškia du dešimtmečius ir skaičiavimus. Tačiau prieš tai, kai ji pasirodė ekrane, Gelleris praleido laiką už teatro menininko. Mes turime šaukštelį ant tarpo tarp makiažo magnio patys.

Kokia buvo tavo vaikystė??

Buvo puiku. Aš užaugau Rockland apskrityje Niujorke miestelyje, pavadintame “Spring Valley”. Tai buvo tikrai ypatinga. Visi buvo lauke; mes neturėjome kompiuterių. Mes buvome prie vejos, daro gimnastiką ir hula-hooping! Mano artimiausi draugai nuo vaikystės šiandien yra mano artimiausi draugai.

Kas sukėlė jūsų susidomėjimą makiažu?

Kaimynėje buvo pora ponios, kurios buvo tikri madostai; jie visada dėvėjo makiažą. Ir kaip 12 metų, aš buvau tiesiog rūpestis dėl jų. Tai man davė klaidą! Aš norėčiau eiti į prekybos centrą ir pasivaikščioti grožio salone parduotuvėse, net iki vidurinės mokyklos. Taigi, kai atėjo laikas koledžai, draugas, kuris žinojo, kiek myliu makiažą, siūlau eiti į kosmetologijos mokyklą. Man kilo prieštaringumas, tačiau tai buvo tik devyni mėnesiai, norint gauti laipsnį, ir aš supratau, kad aš visada galėtų eiti į koledžą po to. Bet aš niekada nesielgiau – tai buvo jo pradžia!

Kokia diena buvo grožio mokykloje??

Aš mokiausi plaukus. Iš tiesų jie tikrai neturėjo makiažo kaip mokymo programos dalis. Mokyklos savininkas žinojo, kad tai mane vargina, todėl jis atliko šiek tiek tyrimų ir pasiūlė mane teatro makiažo kursui Manhetene esančioje vizualiųjų menų mokykloje. Aš šoktelėjau į galimybę nuvykti į Niujorką.

Kas nutiko toliau?

Aš dirbau savo kelią iki makiažo televizijai ir filme. Aš darau daug naujesnių pasirodymų, o gamintojas mane atrado. Jis norėjo, kad man taptų makiažo atlikėjas visuose savo projektuose. Tuo metu jis apklausė gyvus legendus. Taigi aš einu į Holivudą ir daro makiažą visiems šiems žymiems žmonėms, pavyzdžiui, Audrey Hepburn ir Carey Grant. Šiuo metu taip pat dirbu pro makiažo parduotuvėje. Didžiuliai makiažo atlikėjai, tokie kaip Kevinas Aukoinas, ten patektų, tačiau taip pat atėjo “tikrosios moterys”. Taigi, kur aš tikrai išmokau savo makiažo prašymą ir bendravimo įgūdžius.

Dėl to aš turėjau pakankamai klientų atidaryti savo parduotuvę. Iš pradžių tai buvo tik nuomojamas butas, kurį aš paversiau, bet tada aš atidariau tikrą “Upper East Side” parduotuvę 1993 m. Aš parduodavau savo gaminį ir gamindavau makiažą kiekvienai progai. Buvau karaliene proga makiažas. Ir aš myliu kiekvieną minutę! Mes turėjome kažką labai skirtingo. Turite prisiminti, kad tuo metu nebuvo kitų tikrų atskirose grožio parduotuvėse. Taigi tai buvo labai niša, ir tai buvo nuostabi aplinka.

Kaip prisijungėte prie QVC??

Aš buvau atostogų funkcijoje [trade organization] Cosmetic Executive Women. Aš vaikščiojau su savo “Nametag”, o QVC grožio pirkėjas kreipėsi į mane ir sakė, kad girdėjau gerų dalykų ir norėjo sužinoti daugiau apie mane. Aš niekada negalėjau įsivaizduoti, kad beldžiasi į QVC duris ir juos pitching, bet aš visada norėjau būti ten, todėl tai buvo jaudulys. Ji paskyrė ir atvyko į mano parduotuvę. Po to ji pasakė, kad turėsiu sujungti kai kuriuos produktus, kuriuos galėčiau parduoti ore. Vienintelis dalykas, kurį galėjau galvoti apie tai, ką anksčiau sužinojau teatro makiaže, buvo kontūras ir pabrėžimo rinkinys. Aš ją sumenkiau jai ir užsakiau 750 iš jų. Aš nežinojo apie pasitenkinimo namus. Aš nežinojau, kas ketina jį supakuoti. Taigi pašaukiau savo motiną ir paprašiau jos pastatyti tilto stalą. Visi jos draugai atėjo ir surinko tai, ką mes pavadinome veido restruktūrizavimo rinkiniu. Aš išėjo su oru ir išpardavau po penkių minučių. Aš verkiau kaip kūdikis. Tai buvo visiškai didžiulė!

Kiek laiko užtruko, kad jaustumėtės patogiai?

Na, naktį prieš pirmąją šou, aš beveik panikos priepuolis. Tačiau kai tik fotoaparatas įjungtas, tai man buvo taip natūralu. Aš net neįsivaizdavau, kad buvau televizoriuje. Aš padariau savo edukacinį demonstravimą apie kontūrą ir pabrėžti. Aš žinojau, kad buvau savo komforto zonoje, ir aš tikrai patiko parduoti. Man patiko mažmeninė prekyba. Man patiko pardavimo menas. Taigi, po to, kai praėjus 20 metų, aš švenčia QVC ilgiausią kosmetikos prekės ženklą.

Tai didžiulis! Kokia tavo paslaptis?

Metai po metų tai buvo tai, kad aš žinojau ir turi žinoti, kokios realios moterys norėjo ir suprato, kaip juos šviesti. Mano niša buvo ir yra tokia, kad sugebėjo ją sugriauti taip, kad moterys ją suprastų. Jie galėjo tai padaryti, taigi jie nusipirko.

Ką įsivaizduosite, kad per ateinančius 20 metų atrodys jums ir prekės ženklui?

Žinau, kad tai skamba tokia kvaila, bet tik tikiuosi, kad šis prekės ženklas niekada neišnyks ir kad palikimas, kurį palikčiau, yra tas, kad Laura Geller prekinis ženklas stovi be Laura Gellerio. Kitą dieną man pasirodė jauna moteris, sakydama: “Tu esi Laura Geller?” Ir aš sakiau: “Taip!” Aš visada šoku, kai kas mane pripažįsta. Ji pasakė: “Aš tiesiog noriu, kad jūs žinotumėte, jog esate vienintelis makiažas, kurį dėvoju”. Aš pasakiau: “Kodėl? Yra tiek daug pasirinkimų! “Ji sakė:” Kadangi tai yra gerai! “Ir aš maniau, wow, tai neįtikėtina, kad ji pripažįsta prakaito nuosavybę, kurią mes į ją įtraukiame. Turiu galvoje, kad kiekvienas prekės ženklas rūpinasi, bet manau, kad mes rūpinamės klaida. Taigi, meldžiuosi, tai tęsiasi amžinai!