Beauty Boss: kaip girtas dramblys įkūrėjas Tiffany Masterson išvalyti odos priežiūros produktus

Koks tavo fonas?

Aš lankiau Teksaso universitetą, po baigimo grįžau į Houstoną, plaukdamasis įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip mados ir netgi programinė įranga, bet tikrai norėjau būti mamytė buvimo namie. Aš pradėjau parduoti mažą baro valiklį uždirbti pinigus po to, kai mano kūdikiai buvo visi mokykloje. Tai užsidegė man aistra, norėdama sužinoti daugiau apie ingredientus ir tai, kaip žmonės jiems reagavo. Aš sužinojau, kad žiūriu į dalykus šiek tiek atgal. Aš manau, kad oda yra oda, ir viską reikia vertinti vienodai, tai yra mūsų didžiausias organas ir jis žino, ką daryti, jei mes jį leiskime. Aš pagrįsčiau DE šią filosofiją, kad nekreipdamas dėmesio į odos “tipus” ir įprastus klausimus, o vengiant sudedamųjų dalių, kurios sukuria nepatogią, supainiojančią odą. Manau, kad mano kaip odos priežiūros prekės ženklo savininko pareiga yra pateikti produktus, kurie palaiko, maitina, maitina, tobulina ir apsaugo odą. Aš ne chemikas, aš aistringas vartotojas, taigi DE iš vartotojų požiūriu kyla iš vartotojų proto. Aš pasirinkau kiekvieną ingredientą pats pagal tai, ko man asmeniškai reikės ir nori. Pasirodo, ten yra daug žmonių, kurie nori ir turi tą patį, kaip ir aš. Puikus ingredientų, saugių ingredientų, kliniškai veiksmingų ingredientų ir produktų, kurie veikia. Mes visi tik norime sveika, aiški oda. Aš nesidomiu dėl įkyrų ir rinkodaros ar apgaudinėjant vartotoją … Aš esu vartotojas!

Kaip nusprendėte pradėti verslą??

Aš parduodavau baro valiklį ir daug laiko praleidau ne tik suformulavimų ir ingredientų mokymuisi, bet ir padeda žmonėms rinktis produktus pagal tai, ką išmokau, pasakoja jiems, ko išvengti ir ką naudoti norint turėti sveiką odą. Pasirodo, kad buvo beveik neįmanoma rasti prekės ženklą, kuriame nebuvo vieno ar kelių ingredientų, kuriuos nusprendžiau bandymų ir klaidų dėka, buvo daugelio odos skundų pagrindas. Taigi, norint sukurti liniją, pagrįstą tuo, ką sužinojau, išvengiau šių ingredientų, buvo kitas logiškas žingsnis. Aš norėjau sukurti naują kategoriją, kurią, mano manymu, trūko. Odos priežiūra yra emocinga. Kai kurie žmonės pasirenka natūralų jaustis kaip jie yra sąmoningi ir saugūs sveikatai, o kiti pasirenka klinikinius, nes jie nori kažko, kas tikrai veikia. DE yra geriausias iš abiejų pasaulių ir yra nauja kategorija, vadinama “švari klinikinė”.

Pasakykite mums daugiau apie savo garsųjį pavadinimą “Girtas dramblys” ir kaip jis buvo.

Kai buvau renkantis ingredientus, radau Marulos aliejų. Man patiko, kaip jis įmirkęs ir jaučiamas ant odos. Aš nuvyko namo ir googliau jį ir rasiu vaizdo įrašus apie apsvaigusias dramblių dainas. Mitas yra tas, kad Afrikos gyvūnai valgo nukritusius Marulos vaisius ir girdi. Tikriausiai ne tiesa, bet, žinoma, padarė užmiega, švelnus vardas. Po to, kai apklausiau kelis draugus ir šeimos narius, pavadinčiau “Girtas dramblys”. Kai kurie sakė: “mielas, bet ne”, o kiti sakė: “mielas, ir jūs turėtumėte tai padaryti”. Iš visų niekas nieko nesakė nebuvo mielas ir aš žinojau, kad pridedant edgy vibe sukurs smalsumą ir pritraukti dėmesį. Pirmuosius metus buvo žmonių, kurie bandė man pakeisti vardą. Džiaugiuosi šiandien, kad neklausiau.

Kokia buvo labiausiai įdomi dalis?

Tiesą sakant, visa tai buvo įdomu. Kiekviena diena man buvo įdomu. Aš esu dėkingas už tikėjimą, kad galėčiau padėti žmonėms geriau jaustis savo odoje. Man malonu matyti judesį nuo kai kurių rinkodaros ingredientų, kuriuos tvirtai tikiu, kad tai ne tik nereikalinga, bet ir žmonių “jautrios” odos šaknis. Taigi, labiausiai įdomi dalis yra tai, kai žmonės man sako, kad “Girtas dramblys” pakeitė savo gyvenimą. Aš dar ne iki finišo linijos, tačiau dar daug ką reikia padaryti ir daugiau įrodyti, ir tai taip pat labai įdomu.

SUSIJĘS: “Beauty Boss”: kaip Deborah Lippmann pasižymi didelėmis manikiūro ir muzikos pastabomis 

Kaip nustatėte produktų liniją, kurią galėtumėte paleisti? 

Aš perskaičiau kiek galėčiau. Aš ištyriau viską, ką galėčiau. Aš atėjau prie išvados, kad yra šešių dalykų, kuriuos žmonės turi atlikti ar naudoti kiekvieną dieną. (1) nuvalykite odą, nenusimdami jos, (2) gerai suplanuoto vitamino C, (3) fizinio apsaugos nuo saulės poveikio, (4) švelnios, bet veiksmingos cheminės eksfoliacijos, (5) drėkinančios, ir, galiausiai, (6) fiziškai, bet švelniai išsiplėškite jų odą, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles, kurios per naktį atpalaidavo. Aš atsižvelgiau į kiekvieną formulę: molekulių dydį, pH balansą, aktyvų procentą, odos suderinamumą, kiekvieno ingrediento pavojingumo lygį ir vaidmenį, kurį kiekvienas suformulavo. Jei ten nebuvo ingrediento, kuris tiesiogiai palaikytų odos organo OR sveikatą, siekiant paremti preparato veiksmingumą ir saugumą, jis buvo neleidžiamas. Išskyrus visus rinkodaros ingredientus, pagrindiniai šeši yra eteriniai aliejai, silikonai, cheminės medžiagos ekranai, kvepalai / dažikliai, alkoholių džiovinimas ir SLS. Aš pridėjau įvairių antioksidantų ir kvepiančių augalinių aliejų bei ekstraktų mišinius su kiekvienu produktu. Aš išbandėme aktyvumą kliniškai efektyviu lygiu. Manau, kad “DE” gali atsikratyti bet kurio prekės ženklo, kurį būtų galima rasti dermo biure, bet prieinamesne kaina. Ryški, laiminga pakuotė nėra labai rimta, tačiau tai, kas viduje, leidžia žmonėms grįžti.

Grožis Boss - Drunk Elephant - EMBED
mandagumas

Koks yra jūsų odos priežiūros būdas??

Aš nevalgiu savo veido ryte. Aš paimame minkštą, kūdikį rankšluosčiu rankšluosčiu ir nuvalykite veidą ir kaklą. Aš sumaišykite C-Firma, B-Hydra, Umbra (pakankamai, kad užtikrintų UV apsaugą) ir naują produktą, kurį neseniai sukūriau (dar negaliu pasakyti) delnų rankoje. Aš kreipiuosi į mano veidą ir einu. Aš galvoju apie tai kaip ryte skonį mano veidui. Visa tai vyksta toje pačioje vietoje. Aš atkreipiu dėmesį į mano odos nuotaiką ir atitinkamai prideda produktus prie mano mišinio. Išvengti silikonų leidžia man praleisti sluoksniavimą, laukti ir tt Paprastai aš skubėjau ryte, todėl tai paprasta ir veiksminga tai padaryti. Nenaudoju makiažo, pagrindo ar miltelių. Naktį aš naudoju “Pekee” barą, keletą minučių keletą naktų “Juju Bar”, kad galėčiau išvalyti mano veidą ir kaklą. Aš sumaiščiuu TLC naktinį serumą, Marula aliejų, Lala kremą, pridėdamas drėgmės ir kartais atpalaiduojantis receptinį retinolį (šiuo metu atlieku eksperimentą), visa mano delne, kreiptis į mano veidą ir kaklą ir eiti miegoti. Kartą per savaitę nuvalauu, 20 minučių užpilkite “Babyfacial”, nusiprauskite, išdžiovinkite ir pridėkite B-hidros ir Marula mišinį, eik prie lovos. Aš taikau Shaba mano akims ir Lippe mano lūpoms tiek ryte, tiek naktį. Mano oda nėra sensibilizuota ar “jautri”, nes aš išvengti jautrinančių ingredientų. Nustatiau, kad tai leidžia man naudoti aukštą rūgščių kiekį, net ir retinolį, nulupusio raudonumo ar dirginimo. Aš neturėjau pralaimėjimo ar blogos reakcijos tol, kol galiu prisiminti. 

SUSIJĘS: Grožio bosas: kaip Rita Hazan pakilo į plaukų spalvos žaidimo viršų

Ką tris dalykus jūs niekada neišeinate iš namų be?

Lippe, butelis vandens ir mano telefonas. Jei jūs kalbate apie odos priežiūros priemones, Lippe, butelį vandens ir Umbra Sheer Fizinės gynybos SPF30.

Koks geriausias komplimentas, kurį gavo apie įmonę iki šiol? 

Tai prognozuoja, kokia bus odos priežiūros ateitis ir kad tai daugiau nei tik odos priežiūros kompanija, kad tai judėjimas.

Ar manote, kad dieta taip pat atlieka svarbų vaidmenį odos priežiūros srityje? Ar sekate kokį nors švelnios odos valgymo planą?

Manau, dieta tikrai pasirodys ant veido. Bandau sekti priešuždegiminę dietą ir apskritai švarią dietą. Aš neseniai baigiau “Whole30”, kuri pašalina pieną, cukrų, alkoholį, grūdus ir glitimą. Neabejodama, valgydami daržoves ir vaisius visą dieną, jūs gaunate tam tikrą sveiką švytėjimą, bet manau, kad prakaitavimas, fizinis krūvis ir judėjimas lauke yra labai svarbus odos sveikatai.

Koks produktas yra tavo absoliutus mėgstamiausias, jei turėjote pasirinkti tik vieną?

Littles nes jame yra visų jų! Juokauju. Ne tikrai aš negaliu pasirinkti. Jie visi yra tokie skirtingi ir tikslingi. Aš myliu juos visus ir naudoju kiekvieną iš jų religiškai.