Bare Minimalus atostogų grožis, nes visi jūs tikrai darai, sėdi ant tėvų dugno

Minimalus Makeup - Lead
Alamy

Victoria Moorhouse

25 d., 2016 m. @ 8:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Aš nesu čia atostogų grožio vadovams. Aš įtraukiu į updos, plaukų priedus, blizgančias lūpas ir apskritai blizgučius. Bet aš turiu būti visiškai sąžiningas. Išskyrus keletą pramonės šakų ir susibūrimų, kuriuos turiu su savo draugais, kurie tiesiogine prasme susideda iš neribotų sangrių ir spagečių, mano atostogų makiažas yra gana prijaukintas. Tiesą sakant, aš vargu ar nusidėjau nieko iš viso. 

Norėdami visiškai ištarti jums, mano atostogų planai, daugiausia laiko, susideda iš kritimo mano tėvų dygsnio, geriant kavą, ir pasivyti kiekvieną laidą, kuri man patinka kabeliu. Aš neturiu tokio patogumo savo bute, taigi, mėsa yra pagrindinis prioritetas, kai grįšiu į gimtąja miestelį. Tai gali būti treniruočių drabužių išleidimas ir važiavimas, bet tada aš dažniausiai tiesiog užkandžiu su seserimi, kalbėdamas su mama ar linguojantis su netoliese esančiais sūnais. 

SUSIJĘS: žmonės gydo savo strijų su tatuiruotėmis

Ir šiems paskyrimams aš nesu glamu. Bet tai nereiškia, kad mano veidas visiškai trūksta produkto. Man patinka daryti mažiausią minimumą su lengvais, lengvais naudoti produktais ir daro mane jausmas švieži ir gyvas. Iš esmės aš noriu atrodyti tinkamai tiems kandidačams, kuriuos žinau, kad “Pop Pop” fotografuos su savo skaitmenine kamera. O, Pops…

Ir visa tai prasideda nuo odos priežiūros. Nors mano paletės gali nepadaryti savo lagaminą, mano drėkintuvas turi pirmos klasės bilietą. 

“Per atostogas mūsų oda dažniausiai yra sausoje pusėje (ir (arba) pereinamuoju laikotarpiu), ir geriausia įsitikinti, kad jūsų oda yra subalansuota ir hidratuojama”, – sako kosmetologė Neilas Scibelli, kuri siūlo odos tonikas ar esencijas, kad padėtų jūsų veido tvirtumas ant drėgmės. 

SUSIJĘ: “Genius” dienos kremai, kurie padės sureguliuoti jūsų odos hidratus

Nors aš žinau, ką visada pakaviu, norėjau gauti Neilo patarimą, ką dar reikėtų panaudoti, norint sukurti minimalų išvaizdą. 

Kai kalbama apie spalvotą kosmetiką, jis sako, kad aš sutelksiu dėmesį į tai, ar į odą prigludęs spindesys su tonuotu drėkintuvu ar vien tik pagrindu. Tarp jų jis rekomenduoja “Natura Bisse” “The Cure Sheer Creams” (185 $; bloomingdales.com) ir Bioxidea “Blemish Balm” (74 doleriai; “bioxidea.com”), nors aš tikrai myliu “Chantecaille” “Just Skin Tint” (72 dolerius; nordstrom.com).

Scibelli taip pat rekomenduoja grietinėlės krūtinę, arba tą, kuri dvigubina kaip lūpų atspalvį, kad jūsų oda atrodytų “žėrintis iš”. Nors bakstelėjau kai kuriu ženklintuvu ir korekliu, mokslininkas sako, kad viskas, ką tikrai reikia išbaigti, yra tuša.

Taip pat palikite lūpų rinkinius? Išsaugoję savo nešiojamojo kompiuterio erdvę, galėsite pabėgti į tolimiausią namo kampą ir žiūrėti “Netflix”, bet vis tiek norite šiek tiek kažko panašaus į savo veidą? Toliau pateikiami keli pakavimo pasiūlymai.