“Ayesha Curry” ir “CoverGirl” virti didelius dalykus savo makiažo krepšyje

Esame įsitikinę, kad planetoje nėra užduotį, kad Ayesha Curry negalėtų nutempti. “Master Chef”, “Food Network” šeimininkas, “cookbook” autorius, žavinga Riley Curry motina ir NBA superžvaigždės žmona Stephen Curry tiesiog pridūrė dar vieną įgūdį savo nuolatiniam sąrašui – šį rytą “CoverGirl” paskelbė, kad prisijungė prie prekės ženklo elito grupės įžymybių atstovų . Ji yra geroje kompanijoje kartu su Sofia Vergara, Zendaya ir Issa Rae, taip pat atstatydama prekės ženklą.

“Curry” bus “CoverGirl” dar paleidžiamo “Peacock Flare” tušo veido veidas, kuris žada didžiulius, sparnuotus blakstienas tik dviem sluoksniais ir paleidžia lapkritį. Mes negalime laukti, kol surinksime vamzdelį ir oficialiai pasidarysime savo lygoje.

VIDEO: Žiūrėti Ayesha Curry atsakyti į visus mūsų greito gaisro klausimus

 

SUSIJĘ: Ayesha Curry “Her New Food Network Show”

“Mano filosofija – tai ieškoti džiaugsmo ir sukurti pusiausvyrą gyvenime. Aš daug pasidalino tuo, kaip tai darau su maistu, šeima ir tikėjimu”, – sako Karis spaudoje. “Dabar, per savo partnerystę su” CoverGirl “, aš noriu pasidalinti, kaip makiažas padeda kurti tas laimės, pasitikėjimo ir saviraiškos akimirkas”.

Makiažas kaip saviraiškos forma? Ši mergaitė ją gauna.

Nepamirškite, kad “Curry” skelbimai greitai pasirodys, ir tikisi pamatyti “CoverGirl” “Peacock Flare” tušą parduotuvėse, prasidedančias lapkričio mėn..