Ariana Grande tiesiog gavo du naujus super mielas tatuiruotes

“Ariana Grande” yra viena iš labiausiai atpažįstamų muzikos pasaulio vaizdų. Didelis, tvirtas zirninis petys, šlaunies aukštakulniai, o dabar jos juokai yra gana daug sinonimas su Ariana. Paimkime akimirką ir pabandykite pavaizduoti Arianą be jokių iš jų – tai neįmanoma. Taigi, tai gana ironiškai, kad mes linkę pamiršti apie Ariana tatuiruotes.

Ji turi keletą dalykų, kuriuos iki šiol žinome, ir jie visi yra labai nepastebimose vietose – vienoje jos kairėje šonkaulėje, vienoje kaklo dalyje, o vienoje ant kojos. Tačiau praėjusią naktį Ariana pridūrė du naujos tatuiruotės jos kolekcijai. 

SUSIJĘS: “Kim Kardashian’s Wrapped Pony” suteikia plaukų juostelėms naują gyvenimą

Ariana turėjo tatuiruotes ant tarsi ant pirštų – ant jo vidurio piršto ir ant jo nykščio. Tatuiruotė ant jos vidinio piršto gali būti tik apie mergaičių jėgą, nes tai Veneros simbolis arba moteriškos lyties ženklas.

Arianna Grande tattoo
Ariana Grande / Snapchat

Ariana Grande Tattoo 2
Ariana Grande / Snapchat

Antroji “Ariana” naujoji tatuiruotė yra ant jo nykščio, o jei esate vienas iš tų žmonių, kurie nori visko, kuris yra montuojamas jūsų spintelėje (ar bent jau savo “Madewell” tote), jį kasti. Tai raidė “A”, skirta jos geriausio draugo ir pačios. Ariana … A … gauk tai? 

Tatuiruotės pirmojo pavadinimo pradžia turi būti viena iš gražiausių rašalo idėjų, kurias jau matėme.