Ar valgant ir geriant kolageną atsakymas į geresnę odą?

Jūs žinote, kad kolagenas yra labai svarbus stipriam, elastingam ir jaunatviškam odos paviršiui, o daugelis senėjimo produktų, kuriuos mes naudojame prieš paduodant lukštais, yra pakuojami su medžiagomis, kurios padeda stiprinti mūsų kūno sintezę pagydyti baltymą. Tačiau gali paauti pats baltymas, užkandis ar gėrimas, suteiks jums geresnę odą?

Kadangi papildų rinka ir toliau plinta, nurijamas kolagenas yra viena kategorija, kuri, atrodo, įgauna didelį garą.

“Peroralinės formos yra skirtos natūraliam natūraliam kolageno gamybai padidinti, todėl jis gali sustiprinti ir pastatyti kolageną odos sluoksnyje”, – aiškina gydytojas, patvirtintas dermatologu dr. Dendy Engelman. “Geriamoji papildai padeda pristatyti tam tikras aminorūgštis, kurios laikomos pastatu kolageno sintezės blokai. “

Iš esmės tai teoriškai padės jūsų gamybai pagaminti, suteiks jums raukšles, tvirtesnę odą, kad jos vidinis efektas taptų ilgesnis..

Kalbant apie produktus? Su vandenimis ir gėrimais, tokiais kaip Dirty Lemon ir Vital Proteins Collagen Beauty Water, kurie naudoja jūrų kolageną, kasdien papildo, pavyzdžiui, Hum Mitybos kolageno odos stiprinimo priedą, ir miltelius, gali būti painiojama navigacijai..

“Tikrieji kolageno peptidų papildai, kurie buvo ištirti, gali labai paveikti odos vientisumą ir jaunatvišką išvaizdą”, – sako dr. Engelmanas. Taigi ten yra mokslo kryptis. “Tačiau svarbu pažymėti, kad šiandien rinkoje yra daug kolageno baltymų miltelių, kaulų sultinių, gėrimų ir pan., Kurių tiesiog trūksta mokslinio pagrindo”.

Taigi, kaip ji rekomenduoja eiti apie pasirinkimą?

Dr. Engelman mano, kad renkantis priedą yra dvi svarbios savybės. “Pirmasis yra kolagenas, kurio prekės ženklas yra kolagenas, pvz.,” BioCell “kolagenas ir” Verisol “, kuris garantuoja atsekamumą ir nuoseklumą visame perdirbimo ir gamybos procese. Jis užtikrina kolageno šaltinių patikrinimą, gerąją praktiką ir faktinį mokslą. Antroji kokybė yra ta, kad prekių ženklu pažymėtas ingredientas yra kliniškai įrodytas žmogaus tyrimuose, siekiant suteikti jums tikslesnį vaizdą apie rezultatus, kuriuos jis galėtų pasiūlyti. “

VIDEO: Ikoniškos spalvos: “Nars Blush” orgazmas

Įkvėpus, ji teigia, kad peptidai absorbuojami organizme, siekiant padidinti kolageno gamybą, o nauda gali būti vertinama jūsų odos tvirtumui, taip pat plaukų ir nagų stiprumui..

SUSIJĘS: Dermatologų mėgstamiausi jauciuojantys odos drėkikliai

Jei pasirinksite miltelių, ji rekomenduoja pasiimti tą, kuri yra bevandenė, bekvapė ir lengvai ir aiškiai ištirpsta, nes tai rodo kokybę. “Jei skystis pasirodys drumstas ir spalvotas, tai reiškia, kad yra daug užpildų, kad būtų pridėta”.

Vienas iš mėgstamiausių “Dr. Engelman” produktų yra “Reserveage Nutrition” kolageno milteliai, apie kuriuos ji sakė, buvo ištirta siekiant sumažinti akių raukšles 20 procentų per aštuonias savaites, ir “Reserveage Nutrition Collagen Booster”.

Bet tai nėra tik papilduose. Galite pridėti jį prie savo dietos arba padidinti savo produkciją, pasirinkdami tam tikrus maisto produktus.

“Bone sultys yra gerai žinomas ir turtingas kolageno šaltinis”, – pažymi Dr. Engelman. “Kiaušinių baltymai yra daug lizino, prolino ir kolageno. Vartojanti lašiša suteikia omega-3 riebiųjų rūgščių, kurios padeda apsaugoti odos ląsteles ir išlaikyti jas sveikas, palaiko odos struktūrą. Tamsiai žalios daržovės ir citrusiniai vaisiai yra daug turtingi. vitaminas C, kuris padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus nuo kolageno sulaužymo “.

Kitas svarbus elementas, kurį reikia atkreipti dėmesį, yra siera, rasta ankštiniuose, riešutuose, česnakuose ir kiaušiniuose. Tai, mūsų paminėjimai, gali suteikti stiprų poveikį odai.

SUSIJUSIOS: “Boscia” paleidžia keistą veido kremą, kurį mes kada nors matėme

Tačiau, kaip visada, kai ketinate papildyti savo dienos racioną, turėtumėte atlikti išsamų tyrimą ir konsultuotis su savo gydytoju, kad sužinotumėte, ar tai jums tinka.

Žinoma, išlaikyti jaunatvišką odą gali būti taip paprasta, kaip apriboti saulės spinduliavimą ir sveiką mitybą bei gyvenimo būdą.

“Vengti ilgalaikio poveikio UV spinduliams – saulės spinduliai gali žymiai pagreitinti odos senėjimą, sugadinant ir mažinant kolageną ir hialurono rūgštį. Kiti veiksniai, kurie padeda prarasti kolageną, yra rūkymas, stresas ir prasta mityba”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 75 = 76