Ar turėtumėte naudoti gruntą ar purškimo sistemą?

Gruntas ir purškimo komplektas yra labai svarbus, jei norėtumėte, kad vasarą karštuotų jūsų veidas, tačiau visada domėjosi: ar galime juos naudoti kartu? Apsvarstykite klausimą, į kurį turite atsakyti garsiai, taip. “Pasirinkdamas gruntą ar nustatymo purškimą, norėčiau palyginti jį su nagų priežiūra, – galvoju apie gruntą kaip pagrindo sluoksnį, kad susidarytų sklandų paviršių, ir manau, kad purškimo nustatymas yra viršutinis sluoksnis, kad būtų išvengta bet kokios žalos,” paaiškina makiažo meistras Abraomas Sprinkle. “Vienas yra toks pat akivaizdus, ​​kaip ir kitas”. Bet tada, tai sukelia mums dar vieną klausimą … Kuris galiausiai yra geresnis pasirinkimas?

Atsakymas, žinoma, priklauso nuo jūsų išvaizdos ir tam tikrų produktų jautrumo ingredientams. Pvz., Jei turite jautrumą silikonui. Daugelyje pradmenų yra silikono – tai faktas, kurį atrado jūsų autorius, naudodamas plačiai populiarų prekės ženklą, kuris praeityje naktį prieš lankydamasis įkvėpė veido veidą Maury Bakstelėkite kaip auditorijos narys, o ne juokaujate – jei silikono pagrindu pagaminti produktai pažeistų jūsų odą, eikite į nustatymo purškimą. Be to, “Sprinkle”, kuris savo mėgstamiausiu skaičiuoja “MAC Prep” ir “Prime Fix +” (24 dolerius; nordstrom.com), rekomenduoja pasirinkti purškimo priemonę, jei jūsų akių makiažo būklė yra ypač intensyvi. “Jei dirbate su produktu, kurio tekstūra yra tokia, kad gali išsiskleisti, pavyzdžiui, blizganti akių šešėliai, purškimo nustatymas laikosi priderinto”, – sako jis. “Tai tarsi papildomas draudimo polisas”.

VIDEO: kaip padaryti savo makiažą pirštais

SUSIJĘS: Geriausios primygtinai 2017 m

Kita vertus, gruntai, pavyzdžiui, Kevyn Aucoin “Sensual Skin” formulė ($ 52; sephora.com), yra geriau naudojamos, kad jūsų veidas ir veido spalvos produktai ilgesnį laiką. “Jei nusprendėte naudoti skystą raudoną dieną, gruntas padeda pašalinti paviršių poringumu, leidžiant švariai ir netgi pritaikytai”, priduria jis. Jei norite išsklaidyti bet kokias vietas, kuriose poros yra ryškesnės, lygiavertis grunto sluoksnis yra tai, kaip spręsti problemą, ir jūs netgi galite būti dėvimi individualiai, jei norite tik matyti bendrą plotą. Be to, jei turite visiškai aprėpties pagrindą, kurį norite nušlifuoti, grunto lazda gali išstumti intensyvumą, nepakeičiant jo nešiojamumo.