Ar tai gyvenimas? Grožio redaktoriai pasveria “Clinique Smart Custom-Repair Serum”

Produktas: “Clinique Smart” specialiai suremontuotas serumas

Pretenzija: mūsų protingas serumas supranta konkrečius jūsų odos poreikius, suteikiant individualų žalos atlyginimą, kurį jūs nematote, ir žalą, kurios jūs neturite. Visiems amžiams, visoms tautoms.

Selene Milano, InStyle

Kaip ir visi mano kartos vaikai, mano pirmasis įveikimas į odą buvo “Clinique 3-Step” sistema. Tai privertė mane jaustis išaugęs ir spalvingas, ir aš įsitikinęs, kad tai padarė mano odos švytėjimą. “Fast-forward” daug (!) Dešimtmečių ir “Clinique” vis dar paverčia mano veido spalvą. Aš myliu, kad “Custom Repair Serum” technologijos apima visas bazes. Kai anti-senėjimo produktai yra tokia neįtikėtinai niša – nuo apšvietimo iki kėlimo ir išlyginimo, tai iš tikrųjų yra viskas ir visų pirma sutelkia dėmesį į tai, ką jūsų odai reikia bet kurią dieną. Tai lengvas ir iš tiesų jaučiasi nedelsiant drėkinantis, kai daug formulių gali palikti odą jausmingą, bet dehidratuota. Manau, tai tikrai kažkas jau senstančiai odai. Tai gali būti šiek tiek agresyvi priemonė kaip prevencinė priemonė. Nors kaina jokiu būdu nėra pigi, mažesnė nei 60 USD yra mažiau nei pusė daugelio didžiųjų prekės serumų kainų.

Holly Carter, StyleWatch

Prieš keletą mėnesių aš perspėjau apie šį produktą. Ar reikia mano odai pritaikyto psichinio serumo? Ką?!! Parduodamas Clinique Smart Custom-Repair serumas, žinoma, yra aukštųjų technologijų ir gana visoksistikas. Ji yra suformuluota su ingredientais, kurie konkrečiai skiria tai, ko reikia jūsų veido, ar norite drėkinti, netgi jūsų odos tonusą, ryškesnes ar mažesnes smulkių linijų. Jei jūsų odai nereikia tam tikrų ingredientų, tada jie lieka budrūs, todėl kalbėti. Puikiai tinka visiems odos tipams, tai iš esmės yra kvailas, daugiasluoksnis veido komplektas. Myliu tai. Serumo nuoseklumas yra gražus ir lengvas ir gerai dirba pagal mano drėkintuvą. Nors aš ilgą laiką to nenaudojau (norėdamas pamatyti optimalų poveikį naudojau kažką poros mėnesių), pastebėjau, kad mano oda tampa minkštesnė ir šiek tiek spinduliuojanti. Tai tikrai labai protinga.

Ilana Blitzer, visi tu

Gavau “Clinique” su šiuo produktu. “IPhone 6” odos priežiūros priemonė. Serumas, kuris gali būti visų dalykų visiems žmonėms. Jie sako, kad tai yra skirta bet kokiam amžiui, odos tipams ir tautybėms, ir ar jūs turite gražių linijų, gilių raukšlių, nelygumų ar nelygių tonų, tai bus nulis jūsų nuostolių atžvilgiu ir nukreipkite tik į tai (ingredientai jūsų odai nesiseka Nebūtina tiesiog budėti ir nenaudojamas). Teoriškai man tai patinka. Serumas, galintis perskaityti mano odos protą? Heck, taip, tai skamba gerai. Tačiau tiesa sakoma, aš tiesiog nesu įsitikinęs, kad vienas serumas tikrai gali tinka visiems. Taip, tekstūra yra gražus (pliušinis kreminis pojūtis), o mano oda atrodė minkšta ir gana sklandi, tačiau nepastebėjau jokio papildomo švelnumo ar išblukimo. Tačiau, ką pastebėjau, yra keletas mažų kaktos smūgių, kurie atrodo kaip nedidelis dirginimas. Kad būtų teisinga, aš nesinaudojau visomis 12 savaičių. Mano planas yra imtis kelias dienas ir pamatyti, ar mano kakta išvalo, tada duokite jam dar vieną šūvį.

Pamela Edwards Christiani, esmė

Aš padariau šiek tiek papildomų tyrimų apie šį ir atrado, kad jis turi tam tikrų ingredientų, kaip “Clinique” net geresnis klinikinis “Dark Spot Corrector”, asmeninis mėgstamiausias dėl mano problemų su hiperpigmentacija. Man patinka idėja produktą, kuris sprendžia šį susirūpinimą, be visų mano kitų senėjimo problemos, pavyzdžiui, saulės žalos ir elastingumo praradimo (man viskas tai reikalinga). Tai buvo tik pora savaičių, tačiau iki šiol aš sužavėtas, kaip mano oda jaučiasi. Serumas yra lengvas ir dingsta į odą. Ji taip pat padvigubėja kaip gruntas, todėl ilgiau laikosi makiažo. Negaliu pasakyti, kad mano tamsios dėmės visiškai pasibaigė, bet manau, kad jie eina į teisingą kryptį.

Tia Williams, Shake Your Beauty

Man patinka gaminiai. Man patinka gauti savo džinsus pritaikytus, man patinka maišyti lūpų dažus kartu, kad puikus spalvos, ir man patinka kurti savo burrito dubenį Chipotle. Asmeniniai daiktai visada laimi! Nereikia nė sakyti, aš išsiplėtėu iš savo kėdės, kai bandžiau Clinique Smart Custom Remonto serumą, kuris pritaikomas, kad atitiktų to, kas jį naudoja. Šis aukštųjų technologijų anti-senėjimo serumas iš tikrųjų nukreipia į jūsų odos specifines problemas, nesvarbu, ar tai gražios linijos, prarasta oda, grubus audinys, hiperpigmentacija ar drumstumas. Aš kovojau su paskutiniuoju (tai visiškai todėl, kad aš negeriu pakankamai vandens, blogo grožio rašytojo), o po mėnesio du kartus per parą mano oda švytinta kaip Šiaurės vakarų. Plojimai!