Ar riebi oda tikrai geresni?

Dėl visų nepatogumų, kurie ateina kartu su riebiąja oda, galbūt jūs taip pat girdėjote, kad blizgesys turi, gerai, viena spinduliavimo nauda. Tai tikriausiai buvo tada, kai skundėsi dėl to, kad buvo išblokuoti dokumentai, kai draugas ar tavo mama papasakojo jums riebius odos amžius geriau. Sunku papildomai švyti dabar, mažiau raukšles ir smulkias linijas.

Taigi dabar jūs tikriausiai įdomu, ar tai yra iš tikrųjų tiesa – ir jei ketinate išgelbėti didelius pinigus ant raukšlių kremo per metus.

Pasirodo, tai nėra mitas. Ar dar šoka??

“Teigiama riebios odos pusė yra tai, kad ji neapsaugo nuo raukšlių geriau nei sausa oda”, – aiškina lentos sertifikuotas dermatologas, medicinos direktorius ir Niujorko dermatologijos asociacijų vienas iš įkūrėjų ir autorius Be grožio, Dr Debbie Palmer. “Natūralūs aliejai padeda išlyginti odą, išlaikant ją sklandžiau. Natūralūs aliejai taip pat gali kovoti su aplinkos žalos laisvųjų radikalų poveikiu, suteikiant antioksidantų vitaminą E į odą. Aktualus vitaminas E apsaugo odą nuo aplinkos žalos, atsirandančios dėl kasdienio saulės poveikio, ir tarša. “

Ar neturite riebios odos, bet vis tiek norite, kad jūsų pusėje yra jaunimo fontanas? Kas tave gali kaltinti!

SUSIJĘS: “Anti-Aging Cream” “InStyle” vyresnysis grožio redaktorius prisiekia

Dr Palmer pasakoja savo pacientams, kad apsaugotų nuo saulės poveikio ir vietinių antioksidantų, kad išvengtų senėjimo požymių. “Mano mėgstamiausi apsaugos nuo saulės sudėtyje yra ingredientų cinko oksido ir titano dioksido. Rekomenduoju plačiu spektru UVA / UVB apsauginį kremą su 30 ar daugiau SPF”, – sako ji..

Kalbant apie vietinius produktus su antioksidacine galia, dr. Palmer rekomenduoja dienos kremą, kaip savo eilutės “Replere Protect & Rejuvenate” dienos losjoną ($ 90; replere.com), o mes renkame Caudalie “Polyphenol” nuo raukšlių užtepimo skysčius ($ 44; sephora.com).