Ar mes turėtume naudoti moteriškos priežiūros servetėles?

Veido drėkintuvai? Tai grožio rutina pagrindas. Bet ar moteriškos priežiūros servetėlės? Su visa turima prieštaringa informacija ir nuomone, galbūt neturite tvirtos nuomonės, jei ketinate pasikliauti servetėlėmis ar net švaresniais skysčiais. 

Galbūt jūsų BFF nekenčia jų, bet Khloé Kardashian, jūsų įsivaizduojama BFF, suteikė jiems oficialų patvirtinimo antspaudą. Ir rinka klesti! “Sweet Spot”, “Honey Pot” ir “GoodWipes” yra tik trys prekės ženklai, kuriuose yra suformuotos servetėlės ​​ir valymo priemonės moterims, o daugelis netgi konsultuojasi su ginekologais, kai jie yra suformuluoti. 

Norint gauti realų pasiūlymą, mes kalbėjomės su dviem profesionalais, kad sužinotume apie jų naudą, galimus trūkumus ir viską tarpusavyje.. 

Taigi mes turėsime teisę tai padaryti – ar turėtume juos naudoti? Paprasčiau tariant, visa tai priklauso nuo tavęs. 

“Kai kurios moterys gali naudoti bet ką savo V ir neturi jokios pasekmės, – aiškina dr. Alyssa Dweck, praktikuojanti CareMount Medical namuose Westchester County, Niujorke, Ginekologijos, ginekologijos ir reprodukcinės medicinos katedros asistentės ginekologu. Medicinos mokykla. “Tačiau daugelis moterų yra labai jautrūs, kai kalbama apie” V “odą (vulva) ir dažnai patirs niežėjimą, sudirginimą, deginimą ir polinkį užsikrėsti.”

VIDEO: 5 “sveiki” maisto produktai, siekiant išvengti pinigų

Bet čia yra dalykas. Ji teigia, kad gaminiai, tokie kaip “Sweet Spot” ir “Honey Pot”, yra skirti vulkanams, kurie yra išorinių struktūrų dalis. Jie yra ne skirtas makšties viduje, kuri susideda iš dar jautresnės odos. “Kalbant apie specifinius ingredientus, glicerinas gali padidinti mielių infekcijos tikimybę tiems, kurie jau yra linkę”, – sako dr. Dweck. “Parabenai yra prieštaringi dėl jų potencialo kaip hormonų sutrikimų, todėl moterys, besirūpinančios krūties vėžiu, paprastai išlieka, nors FDA mano, kad ingredientas yra saugus. Stiprus kvapas labai dažnai erzina daugelį, ypač tų, kurie vyksta per menopauzę ar menopauzę, kai intymūs audiniai yra jautresni. Alkoholis gali būti džiovintas, o eteriniai aliejai gali būti šarminiai, nebent jie praskiestų. ” 

SUSIJĘS: 11 minučių lauko treniruotės “Fitness Gurus” prisiekiu

Kitas įdomus pastaba? Nors daugelis produktų nėra kenksmingi, jie yra klasifikuojami kaip kosmetikos gaminiai, dr. Erica Hinz, akušeris-ginekologas NYU medicinos mokykloje. Tai reiškia, kad ji ir toliau tvirtina, kad FDA neprivalo patvirtinti, kol jie pateks į rinką. 

Ji taip pat teigia, kad jie gali pažeisti natūralią makšties ekosistemą. “Kai kurie bendri patarimai, kuriuos aš duodu savo pacientams, yra tai, kad šie gaminiai greičiausiai nėra kenksmingi, jie iš tikrųjų nėra būtini, nes makšties pH yra savireguliuojantis”, – paaiškina ji. Iš esmės nereikia juos subalansuoti pH ten žemyn, bet daugelis yra reguliuojami, kad jie nesijaudintų natūralios chemijos. 

SUSIJUSIOS: Meditacijos vadovas pradedantiesiems

“Jei pacientai labai linkę naudoti moteriškus servetėles, aš siūlau naudoti nesukeliančius, glicerino ir be alkoholio, nes šie ingredientai gali sukelti makšties ar vulvos sausumą ir gali sukelti natūralaus makšties pH pokyčius. patarimas visada išvalyti iš priekio į nugarą, išvengti kvėpavimo kvepalų ar produktų ant makšties / vulvos ir leisti orui judėti po duše ar vonioje. “

Jei nuspręsite juos naudoti, dr. Dweck rekomenduoja ištirti labai mažą odos plotą reakcijos atveju.