Ar jūsų dezodorantas tikrai gali nebeveikti?

Idealiu atveju jūs norite, kad visi jūsų grožio produktai veiktų, tačiau yra keletas žanrų, kurių netobulumas yra visiškai nepriimtina, ir, tiesą sakant, trūkumas gali sugadinti visą dieną. Kai kurie pavyzdžiai? Tamponai … Taip, jūs norite, kad tie atliktų. Šampūnas? Aš apie tave nežinau, bet, jei aš turiu palenkti mano plaukus, aš geriau einu iš dušo su spynomis, kurios jaučiasi ir atrodo švieži ir švarūs. Ir tada, žinoma, yra dezodorantas. 

Pakelkite savo ranką, jei jūsų ranka, jei jūs naudojate deo stick keletą mėnesių ir mėnesių, tik staiga nusprendžia, kad dėl prakaito ir kvapo, jums reikia pakeisti formulę. Tai taip pat tikriausiai sukėlė jums įdomu, ar jūsų dezodorantas tikrai gali nustoti dirbti, ar jei tai jūsų bod, kad staiga sukilo?  

Nors ši problema manęs nelaimė nuo vidurinės mokyklos, bet jūs manote, kad esu džiaugsminga, aš girdėjau, kad daug mano draugų skundžiasi šiuo klausimu. Taigi tai yra faktas, arba, žinote, kratinys šūdas? 

Pasak dermatologo dr. Patricijos Wexlero, pirmas dalykas, kurį reikia suprasti, kad netgi išspręstų šią problemą, yra tai, kaip nemalonus kvapas susidaro po jūsų rankomis ir iš kur jis ateina. Ji paaiškina, kad prakaitui nėra kvapo, tačiau kvapas vystosi, kai prakaitas sukelia skysčių iš apokrininių liaukų, pateiktų po jūsų rankomis, ir laikosi plaukų folikulų. Kai šis skystis patenka į paviršių, dr. Wexler sako, kad bakterijos skaido baltymus ir riebalų rūgštis. Rezultatas? Kvapas. 

SUSIJĘS: moka už auksą jūsų odos priežiūrai, verta verta $$$?

Tai sakant, kvapas yra bakterijų rezultatas ir prakaitas dirba kartu su sunaikinimu. Kitas dalykas, Dr. Wexler sako, kad jūs turite žinoti? “Dezodorantas negali būti antiperspirantas, bet anti-prakaitas gali būti dezodorantas”, – sako ji. Paprasčiausiai galite rasti produktą, kuris rūpinasi prakaitu ir kvapu, tačiau jei jis griežtai pažymėtas “dezodorantu”, jis laimėjo ‘t sustabdyti jus nuo prakaitavimo.  

Žinant, kad padės jums pasirinkti tinkamą produktą. Ar šis produktas gali laikinai sustabdyti? Ji sako, kad tai mažai tikėtina. “Gali būti įprasta kurti toleranciją geriamiesiems vaistams, tačiau apokrininės liaukos paprastai reaguoja į vietinį gydymą ir nedažnai pasireiškia tolerancija. Tik neįprastomis aplinkybėmis gali išsivystyti veiksmingumo praradimas”, – sako dr. Wexler. 

Vis dar jaučiatės, kad prakaituojate daugiau? Be to, jūsų hormonas gali būti kaltas. “Vaikų, maisto produktų, ligų, fizinių pratimų, svorio problemų, ligų, fizinio krūvio, fizinio krūvio, kraujospūdžio, širdies ir kraujagyslių ligų, ir sąrašas tęsiasi. “

Jei tai labiau susiję su tuo, kad jūs negalite kvapas savo dezodoranto tariamo lietaus šviežio kvapo, jums gali tekti “nosies aklumas”, tai yra kažkas, “Secret”, kuris buvo įvertintas paleidus prekės ženklo naują “Fresh Collection”, kuri debiutuoja 2017 m. Kovo mėn. 

SUSIJĘS: atostogų perkrova? Štai ką valgyti, kad sumažintumėte stresą

Pasak Pamela Daltono, “Philadelphia” “Monell Chemical Senses Center” “Olfactory” ekspertė, akies aklumas yra tada, kai “kvapo receptoriai nosyje tampa desensibilizuojami kvapais, kurie dažnai mus supa”, todėl mes nustoti kvapuoti kvapus. Yra du tipai. Daltonas paaiškina, kad trumpalaikis nosies aklumas atsiranda po kelių kažkų sniffs ir intensyvumas išnyksta (deginimas žvakių, jūsų mama obuolių pyrago kepimo), o ilgalaikis nosies aklumas reiškia, kad jūsų nosis ir jūsų smegenys nustoja reaguoti į kvapą. 

Ir taip, taip gali nutikti ir su savo dezodorantu. 

“Mes žinojome, kad vienas iš būdų kovoti su šia tema yra pakeisti kvepalų charakterį produkte, kad prailgintumėte nosį”, – aiškina Julane Becker, kuri dirba “Secret Research & Development”, kai aptaria mokslą už naujos linijos. 

“Pradėję tyrinėti, kaip tai padaryti dezodorantų srityje, mes ištyrėme įvairius ingredientus, kurie padėtų sustiprinti kvepalų patyrimą. Mes ištyrėme tūkstančius kvepalų medžiagų ir galiausiai išbandėme kelis iš daugiau nei 500 nosių keliose šalyse.” 

Naudojamos technologijos padeda išlaikyti kvapo receptorius jūsų nosyje atviroje būsenoje, todėl jūs ir toliau gausite šviežių užrašų skambesius iki 48 valandų. 

Taigi, kad senas mitas atsipalaiduotų, jūsų deo daro darbą, tačiau galbūt jums tai netinka. Tai tikrai nėra labiausiai malonus produktas, kurį reikia išbandyti (ypač kai jis klysta), bet su šimtais formulių iš ten galite būti tikri, kad rasite tą gelį, kuriame yra jūsų gyvenimo būdas. Vis dar supainioti? Jūsų dermas gali padėti jums nukreipti teisingą kryptį.