Ar ši pėdų purškimo priemonė tikrai pašalina skausmą iš nešiojamųjų kulno?

“Išsišakojusį batų vidinę dalį, ištraukite žvakę, kad atsikratytumėte šiurkščių kraštų”, – mano mama man pasakojo dar tais metais, kai mano kolekcija papuošalų atrodė, kad aš pernelyg sunkiai Spice World kiemo pardavimas, arba įkvėpė “The Postal Service” populiarų singlą “Such Great Heights”. Plokščios formos, pleištai, stiletos – turėjau juos visus ir juos išdidžiai dėdavau mokykloje, o “Sauconys”, kurių dėsto mano klasės draugai, nusipirktų. Aš buvau apsėstas savo dangoraižio kulniukais ir dėvėk juos taip, kad jie retai kenčia.

Tada aš persikėliau į Niujorką ir turiu vaikščioti visur.

Dabar aš esu vienas iš tų žmonių, kurie nešioja butelius ar ne baisus batus, kol nepasieksiu savo tikslo, tik išmesti juos ir įdėti į kulnais prieš eidami į duris. “Tai taip Niujorkas!” mano draugai iš namų pasakoja man, kai aš pradedu į tirade apie tai, kiek jis stengiasi vaikščioti miesto blokais ir bando išlaikyti pusiausvyrą į sudėtingų batų metro, kurį aš įdėjau tik tuo įvykio, kuriame lankiau, metu. Aš dėviu kulniukus biure, bet jie gyvena po mano stalu ir vos važiuoja šaligatviu. Tai viskas fasadas.

VIDEO: žiūrėkite, kaip gaminami Dior amoriniai siurbliai

Tai nereiškia, kad kulniukai niekada nepateikia išvaizdos už pasirinktų renginių ribų ir biuro – bandau, aš tikrai darau, tačiau mano dabartinėje kolekcijoje yra labai mažai kulnų, dėl kurių faktinis nusidėvėjimas sumažėja. Arka negali būti pernelyg agresyvi, bet visada yra pageidaujama storesnė kulna. Net ir dar, jūs turite tą baisų įsilaužimo laikotarpį, kuriame kenčia visą dieną, kad jūsų kojos būtų naudojamos batų. Kartais tai taip blogai, jūs niekada nenorite nešioti kulniukai vėl, ir jie kaupia dulkes per mėnesius, kol gausite pakankamai drąsos, kad juos sugrąžinsite atgal.

Teoriškai aš norėčiau būti vienu iš tų stilingų žmonių, kurie nešioja kulniukus bet kada, bet aš nesu. “Still Standing Foot Spray” (29 USD; “stillstanding.com”) atrodo pakankamai perspektyvus, kad paversčiau mane į šį asmenį, bent jau per 6 valandų nusidėvėjimą. Nors tai nejaučia jūsų kojos, bet arnica ir alavijo mišinys turėtų užkirsti kelią bet kokių pūslelių ar patinimui, o produktas yra aiškus, todėl galite jį uždėti per pėdkelnes, jei tai tavo dalykas. Jūs tiesiog įpilkite sluoksnį visą savo koją, palaukite nuo 1 iki 2 minučių, kol ji išdžiūks, tada paslyskite atgal į savo kulniukus. Aš nusprendžiau išbandyti šią savaitę su skirtingomis poromis kulnų, kurias pametiau, būtent, tai tikrai siela sidabro pora, kurią turėjau beveik sulaužytas, kol skausmas tampa per daug.

Vis dar Standing Heels - EMBED
Mandagumas

SUSIJĘS: Tai yra patogiausi papai, kuriuos aš kada nors mirėu savo gyvenime

Aš padariau vieną fatalinę klaidą, nors tai aiškiai spausdinama ant kanalo, kad neturėtumėte purkšti produkto per atviras lizdines plokšteles, aš tai padariau. Aš perkopėdavau lizdinę plokštelę anksčiau nei savaitę polių klasėje, pamiršau apie ją, tada iš karto atsimenu, kai jaučiau gandą. 

Vis dėlto tai praeina per minutę ar dvi, kai purkštuvas išdžiūsta, bet nebandykite kaip aš. Negalima to padaryti. 

Kiekvieną dieną norėčiau visą sluoksnį pritaikyti, palaukti, kol jis išdžius, ir paslysti į pasirinktą porą. Neabejotinai paėmė tą nemalonų pojūtį, kurį iš pradžių gaudavote po kelių minučių metro, ir džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad pirmiau minėta sergančių porų sidabrinių kulnais oficialiai išėjo išėjus į pensiją. Kai kurių dienų pabaigoje aš ne meluosiu, mano kojos nužudė mane priklausomai nuo to, kiek batų bėgo, todėl pakartotinis naudojimas ir šiek tiek laiko praleistas kėdėje buvo daugiau nei būtina.

Aš buvau gerai, vis dar stovi, nes trūksta geresnių frazių iki savaitės pabaigos, tačiau tik tiek daug galima padaryti sans-insulą, kad būtų lengviau išgauti super aukštą arką. Tačiau man buvo malonu sužinoti, kad aš nesukėliau naujų lizdinių plokštelių, ir maniau, kad buvau geriau su produktu, nei be jo.

Tada dar kartą, aš įsitikinęs, kad tai vis dar yra įsilaužimo periodas.