Ar esate genetiškai pasiryžęs būti liesos?

Ne kiekviena diena, kai pirmieji žodžiai iš mano burnos yra “Ne, ačiū – man reikia, kad mano seilės būtų nesugadintos”. Bet vieną kartą, kava nebuvo pirmas dalykas mano protuose, kai signalas išbėgo, o mano vyras atidarė duris į “Starbucks”. Šią rytą ketinu išbandyti savo fitneso genus su namų DNR rinkiniu, ir aš niekada negalėjau nieko valgyti ar gerti 30 minučių prieš jį paimdamas, kad nesu užkrėstų mano mėginys, scenarijų, kurį komiksai išdėstė “FitnessGenes” generalinis direktorius Dan Reardonas, kai Aš jį paskambino vakar, kad paklausčiau apie protokolą. “Sakykime, kad valgėte sumuštinį bekoną, o kai kurie iš jų atsiliko”, – sakė jis pasviręs britų akcentas. “Yra potencialas … gerai, gali atrodyti, kad jūs turite kiaulių DNR. Ten buvo vienas žmogus, kuris mums siuntė apie penkis mėginius. Kiekvieną kartą, kai mano komanda analizavo ląsteles, jie buvo tokie:” Danas, aš tikiu, kad tai nėra žmogaus DNR. “

Šiandien, kaip ir daugumoje dienų, mano tikslas buvo perduoti kaip žmogų (be mažų užduočių be įprastų trijų puodelių kofeino). Tyrimas, kuris analizuotų daugiau kaip 40 genetinių variantų, susijusių su fitneso ir mitybos vartojimu naudojant tik nedidelį skruosto ląstelių pavyzdį, – pažadėjo paaiškinti kai kurias didesnes paslaptys, susijusius su mano vykdomomis meilės ir neapykantos santykiais su pratimais ir maistu (ir, tikiuosi, padėti tiksliai sureguliuokite režimą, kuris baigtų savo naujai įsigytą muilo viršuje). “Ką iš tikrųjų mums pasakoja genetinė informacija yra jūsų atsakas į mokymą”, – paaiškino Reardonas, “sugadinęs nuomonę, kad tam tikri genai verčiami tiesiai į sportinę meistriškumą. “Jei, pavyzdžiui, bandymas rodo, kad turite geną, susijusią su ištverme, tai reiškia, kad jums bus naudinga tokio pobūdžio mokymai”.

Neseniai išleidžiau keletą svarų, man nereikėjo sunkiai parduoti. Su dviem vaikais namuose, visą darbo dieną dirbančiam darbui ir naujam, ilgesniam važtaraščiui, dėl kurio beveik neįmanoma dirbti prieš darbą, reikėjo šiek tiek naujų strategijų, tuo efektyvesnė, tuo geriau. Ir taip būtent tai, kad aš radau sau peršokantį per plastikinį piltuvą pirmadienį 7 val., Pakeitęs mano seiles šiek tiek vilties.

SUSIJĘS: aš bandžiau StiliujeGeros odos dieta ir štai kas nutiko

Po trijų savaičių aš gavau el. Laišką, kuriame buvo gauti mano rezultatai. Pranešimas buvo tankus, apimantis viską nuo mano genetinės greitumo ir ištvermės polinkio (įdomus faktas: aš turiu stiprumo / galios geną, kuris buvo rastas beveik kiekvienoje olimpinėje 100 -mečio bėgikas kada nors išbandytas) į mano sugebėjimą apdoroti kofeiną (čia nenuostabu: aš greitai metabolizuoju). Tyrimas patvirtino daugybę dalykų, kuriuos jau žinojau (aš ankstyvasis stovas ir turi du genus mėlynoms akims) arba įtariamas per daugelį bandymų ir klaidų (kai majau sočiuosius riebalus, jis eina tiesiai į mano asilą). Labiausiai nerimą keliantis apreiškimas? Matyt, aš duosiu FTO “nutukimo geno” kopijas. Ačiū, mama ir tėtis.

Kuo daugiau skaityčiau apie tai, kaip FTO variantas veikė, tuo labiau aš pribloškiau. “Konkrečios geno transliuotojai yra biologiškai prijungiami, kad galėtų valgyti daugiau ir jaučiasi alkani anksčiau”, – paaiškinta pranešime. Mano mintis pasisuko atgal į pietus: nors mano draugas buvo girtuoklyje išpjaudęs nedidelį dubenėlį iš žirnių sriubos, aš padaugėjau per savo sriuba, plius vištienos ir briselės daigai. Tada aš valgiau savo krekerių. Ir tada aš grįžau į daugiau krekerių. “Senovėje šis genas galėjo būti tiesioginis išlikimo mechanizmas”, – perskaičiau savo pranešimą. “Bet tai tampa problematiškas šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame lengva pasiekti aukšto maisto produktų.” Aš juokiausi. Nepaisant to, kad savo suaugusiųjų gyvenime daug laiko investauoju į kalorijų skaičių ir skirtingų maisto produktų maistinių medžiagų suskaidymą, aš vis tiek susiduriu visą dieną prie stalo, 5 pėdų atstumu nuo dovanų stalo, įprastai prigludusios su vaivorykštės spalvos ryžių krispiais gėrybės, “Sprinkles cupcakes” ir slapukai, užšalti Iris Apfel paveiksle. Tai yra aukšto angliavandenių, cukraus pakrauta džiunglių ten.

Susirūpinęs, aš pašaukiau Cliffordą Roseną, genetiką, kuris atliko keletą tyrimų apie FTO geną. Įdomu tai, kad pagrindinis tyrimas, kurį jis atliko, buvo kitoks geno variantas, kuris buvo susijęs su riebalų saugojimu, o ne apetitu. Vis dėlto jis nebuvo įsitikinęs, kad turėčiau susirūpinti. “Kiekvienoje genetinėje seka yra tiek daug variantų, kad beveik neįmanoma numatyti šios mažos informacijos”, – sakė jis. “Individualizuotos medicinos era yra neabejotinai ant mūsų, tačiau mokslo už tai dar nėra”.

Ar įmanoma, kad mano genetinė ataskaita atrodytų kaip kažkoks mokslinės fantastikos horoskopas, kuriame buvo pakankamai pusiau tikėtinos tiesos bakterijų, kad kiekvienas galėtų matyti save? Kai aš dalinavau ataskaitą su Equinox Tier X treniruokliu Mattu Delaney, jis taip pat išreiškė skepticizmą. “Jūsų genai yra vienas iš daugialypių galvosūkių, o jų išraiška nėra visiškai absoliutus. Jie yra apie tendenciją, o ne neišvengiamumą, ir turėtų būti vertinami kaip tokie”. Jis sako, kad “Equinox” atliko bandomąją programą su genetiniais tyrimais, bet iš to pasitraukė, nes treneriai jautė, kad duomenys buvo “netinkami” ir kad treniruotės, pagrįstos tendencijomis, buvo nerealios.

VIDEO: 4 būdai, kaip išspręsti, neužkertant piniginės

SUSIJĘS: Ar Hilarija Baldwina gali gydyti mano kūdikio pilvą (net jei kūdikis yra penkeri metai)?

Kad būtų sąžiningas, pats Reardonas niekada nepareiškė, kad genai buvo likimas. Iš tikrųjų, “FitnessGenes” komplektas atrodo sukurtas siekiant įrodyti priešingą: kad genetinis potencialas gali būti manipuliuojamas ir (arba) padidintas tinkamomis žiniomis. Tuo tikslu kiekvienoje ataskaitoje pateikiami išsamūs treniruočių ir mitybos patarimai, pagrįsti jūsų unikaliu genetiniu profiliu ir asmeniniais tikslais. Mano pratybų planas apėmė pasipriešinimo, širdies ir intensyvios treniruotės derinį (todėl aš nenorėjau plyti). Mitybos gairės laimingai prieštaravo beveik kiekvienai šiek tiek sunkiosios mitybos evangelijos, kurią buvau gavusi per pastaruosius 10 metų: “Valgyk angliavandenius”, – patarė Reardonas. “Žmonės, turintys šią FTO geno versiją, negali jų pašalinti, nes jūs nebūsite patenkinti, kad galų gale valgysite daugiau”. Tačiau jis patarė man riboti riebalų suvartojimą (taip, net sveikas rūšis). “Žmonės su jūsų profiliu gerina maistą su mažu riebalų kiekiu ir dideliu baltymu su kai kuriais angliavandeniais.” Norint pažaboti apetitą, buvau įsitikinęs, kad visą dieną maitina penkis mažus, baltymingus valgius ir išvengia nesąžiningų snukių su glutaminu (žr. Priedą, kairėje).

Šešias savaites į mano genetinį eksperimentą malonu pranešti, kad nebeatrodo, kad maitintis kūdikiu. Mano kojos tonuojamos, mano smulkmenų viršus apipjaustas. Aš neveikiu daugiau, aš tiesiog tobulėjau. Geriausia dalis? Aš vėl maitinau tešmenis (o aš nesvarbu, kokia spiralinė cukinija). Ir dėl to, aš laimingai išplėčiau visą kanalą visą dieną.

GENETINIAI GINKLAI

Monitorius

Sausis 2017 - Skinny Genes - 1
“Time Inc.” skaitmeninė studija

Ar ne paveldėjo ankstyvojo paukščio miego genas? Tai superchic wearable gali padėti jums sekti savo žingsnius ir jūsų z.

Prisijunkite prie “Crosby Activity Tracker”, Michael Korso ($ 95; michaelkors.com/access).

Priedas

Sausis 2017 - Skinny Genes - 2
“Time Inc.” skaitmeninė studija

Jei trokštate angliavandenių, pabandykite pakartotinai paraginti 1 – 2 gramus glutamino, ištirpinto vandenyje.

Švarios programos vientisumas ($ 75; cleanprogram.com)

Testas

Sausis 2017 - Skinny Genes - 3
“Time Inc.” skaitmeninė studija

Naudodami šį paprastą seilių tyrimą, mokslininkai gali analizuoti daugiau kaip 40 DNR variantų, kurie buvo susiję su fizine veikla ir mityba.

FitnessGenes DNR rinkimo rinkinys ($ 200; fitnessgenes.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 22 = 27