Anti-Aging Products, kurie nedirgins jautrios odos

Anti Aging
Vaizdo šaltinis / “Getty Images”

Erin Lukas

Spalio 27 d., 2017 m., 10.30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Jei turite veido spalvą, kuri yra tokia pat jautri, kaip ir esate, rastumėte tinkamus produktus, kuriuos naudosite įprastoje jūsų odos priežiūros srityje, nesukeliant jokių sudirgimų, gali būti kova, bent pasakyti.

Jei senėjimo požymiai yra vienas iš pagrindinių jūsų rūpesčių, jūs tikriausiai bandėte vaistų kabineto vertę produktų su retinolio arba išlaikyti-A-du vitamino A išvestinių produktų, paprastai rasti anti-senėjimo produktus, nes jų veiksmingumas kovojant su smulkių linijų patirti paraudimą ir įtampą.

“Žmonėms su jautriąja oda norėtumėte būti atsargūs dėl senyvo amžiaus produktų, kurių sudėtyje yra retinolio, arba išlaikyti jiems”, – sako dermatologas Dr. Kavita Mariwalla. “Abu šie vitaminų A dariniai gali būti džiovinti. Panašiai alfa hidroksilo arba glikolio rūgštys gali turėti panašų poveikį ir sudirginti skaldytą odą. Mes žinome, kad visos šios sudedamosios dalys padeda susidoroti su smulkiomis linijomis, kurios yra svarbios kovos su senėjimu ir retinolio šeimos atžvilgiu. padeda sugriežtinti poras ir pagerinti kolageną. “

Jei turite jautrią odą, dr. Mariwalla sako, kad jūs vis dar galite naudoti šiuos ingredientus, bet sumaišykite jas su drėkinančiomis priemonėmis ar kitomis raminančiomis medžiagomis, kad jie būtų veiksmingi be odos džiūvimo.

Mes kreipėmės į Dr. Mariwallą, kad išsiaiškintume, kokią įtaką turi kiekvienas jautrus veido odos senėjimo odos priežiūros būdas. Laikyti slinkimą senėjimo odos priežiūros produktus, kurie yra pakankamai švelni jautrios odos.

VIDEO: 5 juokingi brangūs odos priežiūros gaminiai