All-Pink-viskas makiažas yra geriausia “Winter’s Beauty Trend”

TK
Matthias Nareyek / “Getty Images” “Schwarzkopf”; Amanda Edwards / WireImage

Victoria Moorhouse

Lapkritis 24, 2017 @ 2:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Augantis nuobodu su vampy lūpų ir medžio anglių dūminių akių? Holivudas turi savo žiemos makiažo rutulį. Nors tamsesni, turtingesni dažai būna švenčiami šaltesniuose mėnesiuose, Rita Ora menininkai ir įtakingi Emma Stone sulaukė gana rausvos spalvos. Ir jie ne tik pasiekia rožinį atspalvį savo lūpoms. Viskas rožinės spalvos – viskas yra paprastas, ir jie naudoja spalvą, kad būtų sukurtas monochromatinis vaizdas į akis, skruostus ir lūpas, kuris yra subtilus, skystis, neįtikėtinai lengvai kopijuojamas ir dirba maždaug kiekvieną atostogų įvykį.

“Aš myliu minkštųjų raukšlių, kurias matėme tendencijos, nes tai padeda sušvelninti visą makiažo išvaizdą ir gali būti dėvimi visais odos tonais”, – sako redakcinis makiažo atlikėjas Neilas Scibelli. “Kadangi rožinės yra šiltos spalvos, jos gali iškart pašildyti savo žiemos vaizdą ir taip pat suteikti elegantišką kibirą jūsų makiažui. Kai kurie rožiniai gali turėti metalines savybes, taip pat švenčių šventes”.

Svarbiausia tendencija? Pasirenkant tinkamą atspalvį jūsų odos tonui. “Pinksai tikrai skirsis skirtingais odos tonais, taigi, jei esate švelnioje pusėje, pabandykite vaikščioti dėl šviesių pinkių ir kūdikių pinkių”, – teigia Scibelli. “Jei naudojate vidutinio dydžio odos tonus, pabandykite vaikščioti į persikų rausžą, tai tikrai paguosti bet kokį įdegio ar alyvuogių odos toną. Gilesniems odos tonams pabandykite vaikščioti rožine ar rožine spalva su oranžine spalva. o taip pat neleidžia, kad rožinė spalva atrodytų kalkinanti arba pilka “.

Laikykitės vienos spalvos arba žaisdami kiekvienos funkcijos spalvų gilumą – šis pasirinkimas priklauso nuo jūsų. Laikykitės slinkties, kad pamatytumėte, kaip kelios jūsų mėgstamiausios įžymybės daro ją dabar Stiliuje-patvirtinti produkto pasiūlymai.

VIDEO: 6 geriausios vaistinės aptiko iki 15 dolerių

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 19