Aš turėjau glossiest lūpas EVER.

Visi prisimena pirmąjį grožio produktą, kurį jie nupirko už save. Galbūt tai buvo pagrindas, kuriuo dėvėjo jūsų vyresnė sesuo, arba akių šešėlių paletė, kurią rekomendavo jūsų geriausias draugas. Man tai pranašavo “Paris Hilton” lūpų blizgis. 

Tai buvo 2003 m., Ir aš buvau pirmoji mokykla vidurinėje mokykloje. Nors aš niekada nepraleidau pirmojo sezono epizodo Paprastas gyvenimas, Aš neturėjau “Juicy Couture” kostiumo audinio kelio kostiumo, nešioju plaukų priauginimus, vieną kartą per savo karalystę įkvėpdamas soliariumą kaip realybės TV žvaigždutę. Iš esmės, nors kiekvieną savaitę aš visada reguliuojasi, norėdamas pamatyti, kiek kartų merginos sako “karšta” viename epizode, aš iš tikrųjų nebuvo Paryžiaus gerbėjas. 

SUSIJĘS: “Paris Hilton” grožis įprastai nėra tai, ko tikėjotės – tai geriau

Tai, ką aš padariau (ir vis dar), yra bendra su “Hilton”, yra mūsų džiaugsmingumas drąsiems ir ryškiems lūpų dažams. Nepaisant senojo Holivudo įkvėpto raudono kilimo momento, kai ji dėvi raudoną lūpą, “Hilton” yra ištikimas savo parašui, kuris yra niūrusis lūpų blizgesys. Pakeiskite blizgus blizgus mauvey-pink lūpų dažus ir, išskyrus kelias išimtis, aš taip pat. 

Ir tikslus atspalvis, kad “Hilton” buvo gerbėjęs daugiau kaip dešimtmetį stiprus? MAC Lipglass į Prrr. Tai minkštas pinky-persikų atspalvis su ledinis blizgesio užuominą, kad anksti negalėjo paauglys atsispirti, įskaitant save. Prisimenu, kaip skaitau “Hilton” citatą apie tai, kiek ji mylėjo lūpų blizgesį, kai tyrinėjau puslapius Paaugliai Žmonės, vienas iš daugelio žurnalų, dėl kurių man privertė mamą pakelti man parduotuvių parduotuvėse.

MAC Lipglass in Prrr
Mandagumas
MAC
17 USD

APSIPIRK DABAR

Aš buvau aprengtas nuo septintosios klasės. Mano mama įsigijo vaistinės fondą, kad paslėptų mano brendimo sukeltus dėmelius ir blizgančią raudoną akių šešėlę, kurią buvau kasdien dėvėjusi, kurią iki šiol aš vis dar apgailestauju ir drebuliuoju. Tačiau, nors mano mama palaikė mano susidomėjimą makiažu, ji atkreipė liniją, perkant bet kokius produktus, kurių vertė buvo daugiau nei 10 USD. 

Šiuo metu “MAC” buvo ne tik populiarus grožio prekės ženklas visuose skaitytose paauglių žurnaluose, bet ir tarp mano draugų mokykloje. Kadangi tai kainuoja saldus vietoje tarp vaistinės ir prestižo prekių ženklų, tai buvo nepakankamai priimtinas paaugliams, kaip aš, kurie neturėjo ne visą darbo dieną, todėl jų produktai buvo laikomi prabangais. 

SUSIJĘS: Lip Glosses, kad jūsų 7-osios klasės vamzdis į gėdą 

Tuo metu, kai turėjau kalėdinių dovanų iš savo giminių tais metais, nusprendžiau, kad pagaliau ketinu “išplauti” ir gauti savo pirmąjį MAC produktą. Prekės ženklo spalvų asortimentas ir reguliarūs riboto leidimo rinkiniai pasirinko tai, ką sunku pasakyti mažiausiai, bet tada aš prisiminiau “Hilton” neutralų lūpų blizgesį. 

Aš paprašiau savo mamą vairuoti mane prie vieno prekybos centro, kurį turėjome Kanados mieste, kuriame aš užaugau, ir pasiimkite mane į MAC skaitiklį Hudsono įlankoje. Bet atmintis apie laiką, kurį aš pirmą kartą dėdavau Prrr, yra pats ryškiausias. Tanki formulė reiškė, kad norint visiškai padengti lūpas man reikėjo tik vieno blakstienos su kojos aplikatoriumi. Tai buvo puikiai atspindintis ir toks storas, kad, kai aš atidariau savo burną, kad kalbėčiau, glotnios verpimo tarp mano viršutinės ir apatinės lūpos strypai atrodė lygiaverčiai, kai naudojate klijų dėklą, kad pritvirtintumėte dvi popieriaus dalis ir jas ištrauktumėte prieš klijuojant. 

VIDEO: karščiausias lūpų dažų tendencijas, nors dešimtmečius 

Nesvarbu, kad dažniausiai iš mokyklos valgyklos valgyklos valgyklos valgyklos pietūs lydėtų blizgesiu, aš didžiuojuosi, kad ištraukiu jį iš kišenės ir pakartotinai ją įpilkite, net jei MAC blizgesys turi didžiulę galios ir liepsną langai buvo tikrai nereikalingi. 

Galų gale aš pavargau nuo blizgesio ir persikėliau į “MAC” “Pro Longwear Fluidline” gelio akių kontūrį (17 dolerių; nordstrom.com), kad tobulintumėte subtilią “cat-flick”, kurį vis dar dėviu daugeliu dienų. Nors aš nugalėjau savo “MAC Lipglass”, jis buvo nuolatine vieta mano vonios makiažo stalelyje, kaip ir visi mano klausimai Paaugliai Žmonės buvo laikomi mano lovoje, kol mes išvykome iš mano vaikystės namų, kai man buvo 18 metų.