Aš sekė Patriko Batemano psichotikų skausmo reguliarumą savaitę

Patrick Bateman
Lions Gate Films

Marianne Mychaskiw

Bir 01, 2017 @ 16:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Aš nesu visiškai įsitikinęs, ką tai sako apie mane, bet Amerikos psicho tikriausiai yra vienas iš mano 10 geriausių visų laikų filmų, už eklektiško mišinio, kuris yra Amatų, Jawbreaker, Josie ir Pussycats, ir Romy ir Michele’s High School Reunion. Sunku, ar tai geriau nei Christian Bale kaip “80s eros psichopatinis bankininkas, kuris tiesiog praranda Jaredo Leto vizitines korteles? Net tokiu vaidmeniu, kaip Batmanas, aš visada susiedavau Bale’ą su Patriku Batemanu, psichologiškai analizuodamas, kaip atsitraukė nuo nužudyto investicijų bankininko iki superhero, kuris vyko per mano galvą. Filmas yra tik toks “Freakin”, kurį norėčiau pasakyti, ir man patinka įsivaizduoti, kad Reese Witherspoon’io charakteris ištrūko rimtą kulką (figuraciškai, bet tikriausiai ir tikra kulka) po to, kai Batemanas ją pavadino, kad jis baigia darbą, galiausiai prisijungdamas prie Monterėjaus elito grupės prisijungia prie Nicole Kidman ir Shailene Woodley Big Little Liars.

Aš nuklysta.

Jei pamatysi filmą, jūs sužinosite, kad planetą sudaro verslo susitikimai, tinkami kostiumai, Jaredo Leto veidas ir monologai pagal monologus. Tai yra tai, kaip jo intelektualus vidinis minties procesas iš Bret Easton Ellis originalaus teksto ateina į ekraną, ir Bateman turi keletą rimtų minčių apie odos priežiūros. Jūs sakote, kad yra knygos “narcisissm”, sakau kietą naują grožio procedūrą, kad pabandytumėte per savaitę. Semantika, aš esu teisingos ponios?

Lions Gate Films

SUSIJĘS: 6 Namuose plaukai, kurie palieka jūsų odą Insanely Glowy

Ši aplinka, kurioje Bale lėtai pūlia veido kaukes, amžinai bus išgraviruota į mano atmintį.

Aš visada domėjosi, kaip ilgai reikės eiti per šiuos judesius kiekvieną dieną prieš darbą ir kokį poveikį turės mano oda. Galų gale, Batemanas turėjo gana didžiulę odos spalvą, bet manau, kad daugelis iš jų gali būti sumušta iki filmo magijos. Tiesą sakant, aš žinojau, kad tikriausiai mane priartės prie valandos, taigi per savaitę aš anksčiau nustatiau savo signalą ir su atitinkamais produktais praktikuoju Patriko Batemano rytą, išskyrus, žinoma, visą žudymo dalį. Ar tai aš tęsiu? Tikriausiai ne visai, nes negaliu įsivaizduoti, kad kiekvieną dieną reikia laiko kaukei duoti, nors galiausiai aš naudoju akių kremą, todėl viskas šiek tiek pasikeitė..

Grąžinkite savo vaizdo įrašus, pakelkite savo Phil Collins arba Huey Lewis ir naujienų kasetes, ir toliau skaitykite, kaip atkūrė Patrick Bateman intensyvų odos priežiūros procedūrą..

VIDEO: Geriausi drėkintuvai sausai odai ištisus metus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =