Aš išbandžiau Kim Kardashian’o plaukus kas savaitę

Kim Kardashian visada turėjo pavydėtinus plaukus. Tačiau per pastaruosius kelerius metus jos viešajai asmenybei pasikeitė nuo dažnai kritikuojamos tikrovės žvaigždės, kad būtų laikomasi “tastemaker” ir “A-list” reguliariai. Nesvarbu, ar nuspręsite tai pripažinti ar ne, mergaitė tapo mados ir grožio erdvės piktograma. Taigi, visiškai prasminga, kad ji ir jos seserys pradėjo gaminti savo plaukų ir makiažo formules, jūs atspėjote tai, “Kardashian Beauty”. Tai daro tokį patį prasmę, kad mūsų vidiniai superfanai nori lango į savo asmeninių produktų rinkinį, o ypač už mane, plaukus. Laimei, Kim Kardashian kalbėjo “Into the Gloss” apie tai.

Ji paaiškino: “Mano plaukams aš jo neplaukiu kiekvieną dieną. Pirmą dieną pradedame išpūsti, po to mes einame į besierzinę vibą kitą dieną, o po to mes lyginame geležį ir atlieka labai blizgančią išvaizdą trečią dieną, nes tai reikalauja šiek tiek aliejaus plaukuose. Ketvirta diena gali būti slicked atgal zonytail, o penktą dieną, kai jūs jį nuplaukite. Tai šiek tiek pernelyg, galbūt. [Juokiasi] “Tai man atėjo į galvą. Visų pirma manau, kad mažiau įžeidžianti, kaip dažnai plaunau plaukus. Aš paprastai einu visą darbo savaitę be šampūno, todėl aš labiau panašus į Kim Kardashianą, nei iš pradžių tikėjosi. Balas. Bet dar aš susimąstiniau, ko kas gali būti, kad profesionali komanda kasdien gaus savo plaukus (Kimas nurodo šiuos laimingus žmones kaip savo “Glamo” komandą) ir kaip tai gali turėti įtakos mano dienai. Aš mėgindavau savo mėgstamą kirpėją (ir draugą) Halli Bivoną iš “John Barrett” salono “Bergdorf Goodman”, norėdamas padėti man išgyventi Kim Kardashian.

[Atsakomybės apribojimas: taip, dabar suprantu, kad kiekvieną dieną dėviau juodą megztinį. Aš gyvenu Niujorke, žmonės.]

Kim_Kardashian_Hair_Inline_2.jpg

Diena 1: Aš slydo Halli salono kėdėje rankoje ir pasiruošęs švariai ir atsipalaidavau. Aš paprastai dažniau būdinga grubi ir truputėlė, truputė bangų mergina, taigi tai tikrai padarė komentarų toną. Aš atrodiau super poliruoto ir galbūt šiek tiek bombarduojančio. Vis dėlto manau, kad aš buvau šiek tiek sąmoningas, jei tą vakarą išbėgučiau. Nesąžiningi plaukai yra mano dalykas, todėl man atrodo, kad jaučiasi pernelyg apsirengęs, lengva ir lengvesnė karalienė. Tačiau aš jaučiuosi tikrai, tikrai puikiai per darbo dieną. 1-oji diena buvo sėkminga (atėmus tai, kad aš turėjau pabūti per valandą anksčiau nei įprasta, kad laiku dirbtų). Kim yra šiurkštus.

SUSIJĘS: Taip, jūs būsite apsėstas Demi Lovato blakstienomis

Kim_Kardashian_Hair_Inline3.jpg

2 diena: Šis stilius jaučiasi labiau panašus į mane. Be plovimo, “Bivona” pridėjo tekstūros prie mano plaukų, su garbanojimo geležimi ir kai kuriais plaukų purkštukais. Aš neturiu ypač riebių plaukų, todėl šaukštelis be šampūno atrodė gerai ir jaučiamas gana status quo. Antrą dieną man nepatyriau tiek komplimentų, aš manau, kad mano plaukai buvo labai panašūs į mano įprastas bangas.

Kim_Kardashian_Hair_Inline4.jpg

3 diena: Norėčiau, kad visą savo paauglystę aš visada lygiuosiu savo garbanotais plaukais ir galų gale ją pakenkčiau. Nuo to laiko aš daugėja savo suaugusiųjų gyvenimo nusilenkiau nuo tiesių plaukų. Neseniai, nors ir aptakus stiliai, padarė šiek tiek šiuolaikinio sugrįžimo, ir man buvo malonu sužinoti, kaip jis atrodys. Pridėjome sausą šampūną ir sušvelnome mano miegas bangas. Tai buvo diena, kai gavau grįžtamąjį ryšį iš esmės kiekvieno, kurį mačiau per dieną. Mano draugai, bendradarbiai, šeima – visiems jiems buvo ką pasakyti apie mano naujai išlygintas spyną. Nors tiesūs plaukai neabejotinai nėra mano genetiniai makiažo, aš nenorėčiau, kad vėl atsikratytų dėl ypatingos progos.

SUSIJĘS: Svarbu: Suki Waterhouse dažytos jos plaukų plaukai

Kim_Kardashian_Hair_Inline5.jpg

4 diena: Iki savaitės pabaigos buvau pasiruošęs grįžti į įprastą ryto miego grafiką, bet man buvo liūdna, kad galėčiau pakalbėti apie mano kasdienį profesinį stilių. “Bivona” paėmiau purvo dugną prie mano galų ir apvyniojoiu savo ketvirtą dieną plaukus į slidžią ponytailą. Aš nesu gavęs komentarų iš nieko, ką žinojau (daugiausia dėl to, kad šiuo momentu visi buvo privilegijuoti eksperimentui, kurį vediau), bet aš gaudavau kačiuką gatvėje. Tai buvo žinoma, įžeidžianti ir žeminanti. Nemanau, kad tai nieko bendro su poniestuku, bet mes vadiname tai atsitiktinumu.